Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Błagam o pomoc! Nie wiem jak ugryźć ten problem.
Znalazłam u mojego chłopaka w kurtce pierścionek zaręczynowy. Robiłam pranie wszystkich rzeczy na wieszaku i w życiu nie spodziewałam się takiego znaleziska opróżniając kieszenie.
Mam olbrzymie podejrzenia graniczące z pewnością że zaplanował oświadczyny na wigilijną kolację przy całej rodzinie - bo jest bardzo tradycyjny.
Teraz pojawia się problem - nie jestem gotowa na taki krok i przyjęcie pierścionka. Już wiem, że wigilia będzie katastrofą kiedy powiem nie, samo powiedzenie nie przy całej rodzinie to katastrofa.
Szczerze mówiąc jestem załamana i tak bardzo na niego wściekła, że chce mnie postawić w takiej sytuacji.
Co robić?
Mam też nadzieję, że może jakimś cudem przeczyta ten wpis i zastanowi się, czy to aby na pewno dobre posunięcie.
Jesteśmy ze sobą rok czasu, mieszkamy od trzech miesięcy razem. Uważam, że to zdecydowanie za wcześnie na zaręczyny, dodatkowo to nasza pierwsza wspólna wigilia więc będzie wystarczająco stresująco.

#pomocy #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #gorzkiezale #feels #oswiadczyny

Dlaczego mój wpis nie został wcześniej dodany?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Błagam o pomoc! Nie wiem jak ugryźć...

źródło: comment_2AsL0R7T5ACl4rocdGoCCSSEYRwtMsE1.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
Dlaczego mój wpis nie został wcześniej dodany?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie widzę żebyś go wcześniej dodawała. A co do samego wpisu to takie oświadczyny to rak i jeśli ma choć trochę rozumku to może sam się ogarnie i nie będzie odwalał szopek.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak czy siak spieprzyłaś komuś święta...
Jeżeli faktycznie pierścionek znalazłaś przy robieniu prania (a nie np. przeszukując mu kieszenie w poszukiwaniu kartek z numerem do tej drugiej) to może szczera rozmowa jakoś załatwi sprawę?
Chociaż jeśli to pierścionek dla tej drugiej... to będzie ciekawie :)
Na wszelki wypadek pamiętaj o starej dobrej zasadzie naszych babć gwarantującej szczęście w małżeństwie:
"Dobra żona dba by u męża był pełen żołądek i puste
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Rob podchody typu "rozmowa o przyszłości" i zapytaj sie go gdzie widzi sie np. za 5 lat i powiedz, ze ty na bank nie chcialabys wychodzic za mąż w najbliższym czasie, tylko to podkreśl zeby to zapamietał do wigilii ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak poza tym jesli nie jestes pewna faceta po roku czasu i nie wyszłabys za niego to moze nie warto tracic jego
  • Odpowiedz
Mam też nadzieję, że może jakimś cudem przeczyta ten wpis i zastanowi się, czy to aby na pewno dobre posunięcie.


@AnonimoweMirkoWyznania:
Jakbym przeczytał ten wpis to też bym zrezygnował z jakichkolwiek oświadczyn xD. Gęby do chłopa nie potrafisz otworzyć tylko w internecie #!$%@? posty na forum dla młodzieży. Jesteś super materiałem na żonę, osłodziłabyś mu resztę życia, jestem tego pewny xD.
  • Odpowiedz
iks de: Zrób tak: Nie przyznawaj się, że znalazłaś pierścionek. Opowiedz mu historyjkę, że jakaś koleżanka koleżanki się zaręczyła po roku związku i powiedz, że nie wyobrażasz sobie, że ludzie po tak krótkim czasie mogą decydować się na tak wielki krok. Taka aluzja, ale że niby niecelowa. W końcu o niczym nie wiesz.
Być może dojdzie do rozmowy o oczekiwaniach między wami, ale chyba o to chodzi

Zaakceptował: Asterling}

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zamiast się zastanawiać,czy kolacja wigilijna będzie katastrofą, postaw na szczerość. Przyznaj się, że znalazłaś pierścionek i powiedz mu, co o tym myślisz. Żadnych podchodów, żadnych pułapek, dorośli chyba jesteście, co? Albo weźmie to na klatę, albo nie.
  • Odpowiedz