Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to wstyd nosić aparat w wieku 24 lat?
Dopiero ostatnio zaczeło mi się finansowo powodzić i stać mnie na wydatek rzędu 3 tys. zł na aparat.
Jednak nie jestem dzieciakiem a dorosłą osobą i nie chciałbym żeby aparat był powodem śmiechów hihów np. w pracy.
No i ogólnie #tfwnogf mocno here ale coś tam działam coś tam szukam i boje się że jak dziewczyna zobaczy aparat to #!$%@? xD
Chociaż kumpel mi opowiadał że aparat może przyciągać dziewczyny bo to swiadczy o majętności ale jakoś mu ku** nie ufam bo przecież nie żyjemy w pieprzonym Bangladeszu czy na Ukrainie a w miarę cywilizowanym kraju xD
#aparat #ortodoncja #pytanie #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy to wstyd nosić aparat w wieku 2...

źródło: comment_t4CH5HPeTKBehADw2UUuqhEV44KcIwDJ.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Z takim podejściem jeszcze długo będziesz tfwnogf.
A aparat może przyciągnąć panny, nie dla tego, ze świadczy o majętności (°°
Ale dlatego, ze świadczy o tym ze o siebie dbasz.
Krzywe zeby za to dziewczyny nie przyciągną na pewno
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania W wieku 12-15 lat aparat zazwyczaj oznacza #!$%@? ze strony rówieśników, ale po 20 roku życia i tak każdy będzie miał na to wylane. A po pewnym czasie i dobrych wiatrach zyskasz gdzieś z 0.5 w skali, bo będziesz miał proste zeby. :D

Zresztą, ja sam założyłbym sobie drugi raz taki aparat, bo za pierwszym razem dentystka musiała coś spieprzyć i jakoś dziwnie mi się cofają.
  • Odpowiedz
wydatek rzędu 3 tys. zł na aparat.


@AnonimoweMirkoWyznania: to fajnie masz, za 3k bym się nie zastanawiał, bo ja jak sobie strzeliłem kosztorys to wyszło ponad 6,5koła xD po 2k za każdy łuk(oczywiście ten aparat tańszy, na ligaturki czy jak się to nazywa), do tego prawdopodobnie taka rozpórka na podniebienie za 600, wizyty przez 2 lata po ok. 100zł (2400), dodam że mieszkam w Polsce B, więc suabo z takimi cenami.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirku polecam nowoczesne formy aparatu, sama zamierzam wyprostować trochę zeby a chodzenie z drutem w ustach średnio do mnie przemawia, pani stomatolog od razu zaproponowała aparat w formie nakładek nosisz to tak długo jak możesz w ciągu dnia,zdejmujesz tylko do jedzenia, ewentualnie jak jesteś juz zmęczony noszeniem, myjesz zęby, zakładasz. Praktycznie nie widoczne, niczego nie utrudnia, ryzyko próchnicy spada praktycznie do zera z normalnymi aparatami jest niestety bywa różnie .
  • Odpowiedz
Mam 29 lat, aparat nosze od dwóch lat i 3 miesięcy, nosił bede jeszcze jakies pół roku... heheszki są, głownie po wizytach i nowych wynalazkach jakie do ryja dostaje xD typu wkładki przez które seplenie jak dzieciak itp. Ale spływa to po mnie:)
Chociaż sam aparat mnie denerwuje niemiłosiernie i najchętniej bym to wyrwał :)
  • Odpowiedz