Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to wstyd nosić aparat w wieku 24 lat?
Dopiero ostatnio zaczeło mi się finansowo powodzić i stać mnie na wydatek rzędu 3 tys. zł na aparat.
Jednak nie jestem dzieciakiem a dorosłą osobą i nie chciałbym żeby aparat był powodem śmiechów hihów np. w pracy.
No i ogólnie #tfwnogf mocno here ale coś tam działam coś tam szukam i boje się że jak dziewczyna zobaczy aparat to #!$%@? xD
Chociaż kumpel mi opowiadał że aparat może przyciągać dziewczyny bo to swiadczy o majętności ale jakoś mu ku** nie ufam bo przecież nie żyjemy w pieprzonym Bangladeszu czy na Ukrainie a w miarę cywilizowanym kraju xD
#aparat #ortodoncja #pytanie #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy to wstyd nosić aparat w wieku 2...

źródło: comment_t4CH5HPeTKBehADw2UUuqhEV44KcIwDJ.jpg

Pobierz
  • 54
@jakiezycietakiarab Przysięgam na dziewictwo elfkia, że zaraz wyjdę z siebie. Kolejny dzień ktoś ma w dupie czytanie ze zrozumieniem i przeinacza czyjeś słowa, mogę słowa by wypluć swoje mądrości. O modleniu się wspomniałeś ty, a OP słusznie zauważył, że aparat mu się przydał, lecz jego poważniejszym problemem jest bardzo niska pewność siebie itp.
Psycha w tym przypadku jest większym problemem od zębów, choć w żadnym wypadku nie deprecjonuję problemów stomatologicznych.
@jakiezycietakiarab Przeczytaj jego post ponownie. Jego myślenie nie jest zdrowe, chociaż kupno aparatu na pierwszym miejscu może mieć w sobie lekcję i autoterapię poznawczą jednocześnie. Podobnie miałem ja z okularami. Wątpliwości i mnóstwo pytań, ale OCZYwiście wybrałem zdrowie. Następnie z przepływem czasu zrozumiałem, że inni mają gdzieś okulary, a czasem nawet chwalą nowy look. To i tak nic, bo profit był duży, dogodności w związku z lepszym wzrokiem za sprawą okularów i