Wpis z mikrobloga

Czy ciężki trening na #silownia może wywołać bóle migrenowe? Wczoraj przy ostatniej serii planków (dzień fbw z siadami) nagle miałem blyski w oku - problemy z wyraźnym widzeniem, czyli pierwszy objaw migreny. Zanim dojechalem do domu, objaw ustąpił, juz w domu dopadl mnie masakryczny ból głowy i nudności. Dzisiaj czuję się jakbym miał kaca. Takie napady migren miałem za gówniaka, jak mialem jakies 13 lat. Obecnie lvl 29 here i pierwszy raz takie cos mnie uderzyło od lat. #mikrokoksy
  • 25
via Android
  • 0
@Radkovich nie, z przodu, w okolicach zatok i skroni. Pulsujacy, przeszywajacy bol. Migrena to byla na 100 procent, bo juz mialem cos takiego (najpierw problem z wyraznym widzeniem, mroczki, potem ból i nudnosci. Wyrzygalem batona proteinowego :( ). Pytanie tylko czy wywolal ja trening.
@biesy: Myślę, ze obok innych czynników trening mógł też na to wpłynąć. Czy jako jedyny to nie wiem. Kilka razy po solidnym #!$%@? miałem mroczki przed oczami, nudności, ogólne #!$%@? many prawie na zero. Jednak w moim przypadku mogła to też być wina spalacza, albo przedtreningówki ;)
@biesy: zdarza się. czasami wysiłek jest po prostu tak intensywny, że organizm jest przemęczony + czynniki zewnętrzne robią swoje. swoją drogą mnie też wczoraj złapało, ale miałem najbardziej intensywny trening w tygodniu. także albo jakieś ciśnienie, albo obaj się #!$%@?śmy mułem wczoraj. ale jeśli ci ból dziś nie przejdzie to pomyśl o deloadzie może.