Wpis z mikrobloga

Mirki co się #!$%@?ło to ja nawet nie. Spotkałem się z kumplem, z którym się dawno nie widziałem. No i on od jakiegoś czasu mieszka z #rozowypasek no i własnie spotkanie było u niego w domu. Chciałem umyć ręce w toalecie no i tutaj zaczyna się akcja. Obok mydelniczki leżał nóż do masła. Pytam się czy to przypadek, to ten mi mówi że jego różowa go tego nauczyła. Oni skrobią mydło nożem do masła i następnie nakładają na dłonie. Pytacie po co? No ja też zapytałem. Otóż po to, gdyż jak się "normalnie" używa mydła, to ono jest mokre i jak się je odstawi to mydelniczka brudzi mydłem, a tak jak się zeskrobie to jest spoko. Spotkaliście się kiedyś z czymś takim?

#logikarozowychpaskow #heheszki #takasytuacja
  • 47
  • Odpowiedz
@cezarysek część tu primosz z 5 sposobów na /niech sobie przykręca tarkę zkuchni do ściany , jedną ręką niech gra mydlo a druga mogą łapać je . Jeżeli nie posiadają narzędzi mogą użyć pianki montażowej żeby nie wiercić w glazurze xd
  • Odpowiedz
@cezarysek: mega patent, ja musiałam zrezygnować z mydła w kostce na rzecz tego w płynie ze względu na to ze musiałam codziennie umyć mydelniczke, a to wyprowadzało mnie z równowagi Xd
  • Odpowiedz
@cezarysek: To niech laska sobie skrobie a obok niech kumpel ma mydło w płynie.. szkoda by mi było czas na coś takiego. Poza tym są też takie kratki na mydło na przyssawki.
  • Odpowiedz
@matarzyna: co wy urządzacie kąpiele dla mydła w tych mydelniczkach? po namydleniu nad bieżącą wodą wystarczy zrobić jeszcze ze 2 obroty w rękach obok i wtedy z mydłem nie ma tyle wody by pływała w mydelniczce więc szybko wysycha, nie brudzi się tak często i czyścić można raz na 2 tygodnie. po za tym są też mydelniczki z dziurkami.
  • Odpowiedz
@MirabelleCooper: nie chodziło mi zupełnie o zatrzymywanie wody w mydelniczce, po prostu każdy byle osad z mydła mnie niesamowicie denerwuje, a po każdym umyciu rak i odłożeniu mokrego mydła na mydelniczce zostanie trochę osadu.
  • Odpowiedz
U mojego kumpla był taki patent że do ściany był przykrecony plastik z magnesem a w mydło wciskalo się kapsel od piwa i tak sobie te mydło wisiało :D
  • Odpowiedz
@cezarysek: kto powie, ze to higieniczne rozwiazanie, a ja ze chyba go #!$%@?, co z tego ze na mydle ne ma bakterii, jak na tym nożu pewnie kolonia bakterii jest większa niz w kiblu. Mydło w płynie to najlepsze rozwiazanie.
  • Odpowiedz