Wpis z mikrobloga

@Venro: Otamendi jest prawdziwym liderem drużyny, Stones przed kontuzją grał na światowym poziomie, o Sterlingu i Sane nie wspominając, wystarczy spojrzeć na statystyki. Do tego sportowe zmartwychwstanie Delpha(dziś błędy były ale na szczęście nie zaważyły na wyniku). Nie wiem czemu ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, Guardiola jest TOP1 ligi, za nim Pochettino i Dyche.
  • Odpowiedz
@Venro: I tak, i nie. Sane i Ederson są bardzo młodzi i to, ile osiągną jest wielką niewiadomą. Sane błysnął już jako 18-latek, kiedy kręcił obrońcami Realu.

Sterling to wieczny talent, na którego wystrzał czekano dłuższy czas.

Otamendi i Fernandinho mieli swoje przebłyski w futbolu.

Ale tak ogólnie to zgoda.
  • Odpowiedz
@Venro: zaraz tu wlecą jacyś ignoranci i zaczną wymyślać jakieś bajki o "samograjach"... XD albo że Guardiola będzie wybitny dopiero wtedy jak przejmie słabszą drużynę pokroju Znicza Pruszków i wygra z nim LM xD
  • Odpowiedz
@ciachostko: Oczywiście, że jest. Ktoś, kto w wieku 46 lat wygrał w Europie wszystko, co było do wygrania musi być wybitny.
@Anthermil: Nie twierdzę, że to zły piłkarz. Wręcz przeciwnie. Ale czy wybitny? Lepszy od innych na swoich pozycjach w największych klubach?
  • Odpowiedz
@Venro: mów co chcesz, mnie dupsko piecze. W Barcelonie miał samograja, w bayernie miał samograja (na ligę) ale szity sam zrobił i #!$%@? mu w dupe
  • Odpowiedz
@Anthermil: @Venro: A najfajniejsze w Fernandinho jest to, że...dojrzewał u boku Mariusza Lewandowskiego.

Cholera, dziś Lewandowski może śmiało powiedzieć w szatni Zagłębia, że z niezłym piłkarzami grał. Srna, Fernandinho, Willian, Luiz Adriano...
  • Odpowiedz
@Venro: ignoranckim jest myślenie ze mając takie paki jak w Barcelonie czy bayernie Franek Smuda nie podbił by swoich lig. Ale za to co zrobił z szity łysego nienawidzę - wcześniej obchodził mnie tyle co zeszłoroczny śnieg ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anthermil:

A kto jest od niego lepszy?

Wanyama/Dier, Henderson/Can, Xhaka/Ramsey, Bakayoko? xD


Miałem na myśli największe europejskie kluby, nie tylko ligę angielską. Zastanawiałbym się, czy jest lepszy od Kante, Maticia, Modricia, Casemiro, albo Verrattiego i wiem, że na pewno nie byłby
  • Odpowiedz
@Venro: #!$%@? jestem dzisiaj. Z charakteru moich wypowiedzi możesz wywnioskować komu kibicuje, ale jutro trzeźwym okiem chetnie podejmę polemikę dotyczącej Twojej tezy na temat zespołów z wielkimi nazwiskami nie odnoszącymi sukcesu po zmianie trenera. Ja twierdze, ze jeśli w zespole jest przynajmniej 3 graczy na światowym poziomie to trener kompletnie się nie liczy - tak miał guardiola w Barcelonie i bayernie ale nie ma w city. Tak na przykład ma
  • Odpowiedz
@Miith:

chetnie podejmę polemikę dotyczącej Twojej tezy na temat zespołów z wielkimi nazwiskami nie odnoszącymi sukcesu po zmianie trenera.


Na szybko z głowy i tylko z ostatnich lat:
- Gerardo Martino - wygrał z Barceloną tylko Superpuchar Hiszpanii, przejmując zespół po Vilanovie (wygrał La Ligę) i mając w składzie Messiego, Neymara, Sancheza, Fabregasa
  • Odpowiedz