Wpis z mikrobloga

To jest wybitny trener, ale musi mieć graczy wystarczająco dobrych, by potrafili ogarnąć jego wizję i ją egzekwować na boisku. Z zespołem z półki niżej miał by ogromny problem na osiągnięcie wyników.
  • Odpowiedz
  • 0
Pffff Wenger to jest dopiero wybitny trener, od tylu lat Arsenal tyle upokorzeń a trener ten sam. Żaden inny trener by się nie utrzymał na stanowisku po takim czymś
  • Odpowiedz
@l3chu: Nie są, to nie ten poziom. W przypadku Sane jeszcze nie, w przypadku Sterlinga pewnie nigdy. Wybitny z tego składu jest Aguero, Silva, De Bruyne, może Fernandinho w obecnej formie.
  • Odpowiedz
@Venro: smieszy mnie ze wymyslasz sobie ze jest dokladnie tak jak ty mowisz, sterling slaby, sane tez, napisales tak i twierdzisz ze to jedyna prawda

prawda jest taka ze wymyslasz sobie pewne teorie na potrzebe swojej historii o guardioli, ktory ma najsilniejszy sklad w angli i praktycznie zero problemow z zawodnikami, wygrywa bo ma kim grac, tyle w temacie
  • Odpowiedz
@pqp_1: A w którym miejscu napisałem, że obaj są słabi? Słabi nie są na pewno, ale to nie piłkarze wybitni (tak, jak napisałem wyżej, moim zdaniem Sane ma szansę stać się takim piłkarzem, Sterling to nie ten poziom). Obaj mieliby na dzisiaj problem, żeby grać w innych największych europejskich klubach, bo nie są nawet TOP10 na swoich pozycjach.
  • Odpowiedz
@Venro: city ma najlepsza kadre w anglii i widac to po tabeli, guardiola pokaze swoja wybitnosc jak dojdzie do finalu lm i pokona trudne zespoly
  • Odpowiedz
@Venro: Dla tych, co piszą/mówią, że Guardiola miał SAMOGRAJ (cokolwiek to jest) w Barcelonie, odpowiadam 2 argumentami:
1. To u Guardioli Messi stał się najlepszym piłkarzem świata,
2. To Guardiola sprowadził do drużyny Alvesa i Pique oraz wprowadził do pierwszej drużuny z rezerw Pedro i Busquetsa, jak również postanowił zostawić Eto'o na jeszcze jeden sezon, ale przede wszystkim podjął najcięższą możliwą decyzję (oddał Ronaldinho) - te wszystkie decyzje sprawiły, że
  • Odpowiedz
@pqp_1: co XDDDD A gdyby Chelsea była pierwsza, to wtedy Chelsea miałaby najlepszą kadrę? XDD Dobrze kminię ten sposób myślenia? TO POZYCJA W TABELI DECYDUJE O TYM, KTO MA NAJLEPSZY SKŁAD? XDDDD Leicester dwa lata temu też miało najlepszy skład?
USTAWOWO ZAKAZAĆ TAKIM LUDZIOM DOSTĘPU DO INTERNETU.
  • Odpowiedz
@CaleZycieZielony: czego nie rozumiesz, narysowac ci to mam? kazda ekipa z czolowki miala problemy z kontuzjami, a city wiekszych problemow nie mialo i widac to postaci punktow

a tak swoja droga usun konto
  • Odpowiedz
@pqp_1: W postaci punktów widać jedynie to, że w końcu świetnie grają, bo trener to wszystko poukładał. Jeszcze 1,5 roku temu Sane i Sterling grali bardzo słabo w City. Szkoda czasu na dyskusje z kimś, kto jutro ma zapewne sprawdzian z PSZYRY.
  • Odpowiedz