Wpis z mikrobloga

@pqp_1: Trzy razy półfinał? Trzy porażki w nim z Realem, Barcą i Atletico? No FAKTYCZNIE. Spaliłbym się ze wstydu na miejscu Guardioli. Uwielbiam te roszczenia 100-procentowych zer i przegrywów co do wygrywania LM, bo

HURR LICZY SIĘ TYLKO WYGRANA DURRR JAK NIE WYGRYWASZ HURRR TROFEUM TO JESTEŚ NIKIm DURRR

Podczas gdy sam możesz poszczycić się jedynie zwycięstwem w FIFĘ na ustawionym poziomie San Marino i kontem na Wykopie.
  • Odpowiedz
widac bylo w bayernie jakim WYBITNYM trenerem jest guardiola, ktory w lm sie tylko osmieszyl


@pqp_1: Czym się niby ośmieszył? Trzy razy półfinał to ośmieszenie? A gdzie były wszystkie angielskie kluby w tym czasie, te to się ośmieszały regularnie. PSG w rewanżu z Barcą rok temu też się ośmieszyło, to rozumiem, ale Guardiola?
  • Odpowiedz
@AgentGecko: bundesliga to zerowy poziom trudnosci dla bayernu, dlatego mogl skupic sie na lm a i tak nie dal rady

w angli musisz walczyc w mocnej lidze i brakuje sil na lm, dlatego napisalem, ze jesli guardiola osiagnie cos w lm z city i w lidze, to mozna uznac ze jest dobrym trenerem, obecnie nic specjalnego nie pokazal
  • Odpowiedz
@AgentGecko: czyli ranieri to nad trener w takim razie bo gowno skladem wygral lige angielska

nie interesuje mnie co pokazal w barcelonie, rozmawiamy o bayernie i city, barcelona i bez guardioli sobie swietnie radzi

tak, jak trener poradzi sobie w lidze angielskiej i wygra lm to jest dobrym trenerem
  • Odpowiedz
czyli ranieri to nad trener w takim razie bo gowno skladem wygral lige angielska


@pqp_1: No ale co Ranieri? Nie wiem co ma piernik do wiatraka? Gdzie Ranieri, który miał swoje pięć minut (oczywiście był to wyczyn, ale jednorazowy), a gdzie bogaty w trofea Guardiola?
On z zerowym doświadczeniem przyszedł do Barcelony, zrobił rewolucję, a potem wygrał z nią mnóstwo trofeum, w tym sekstet w swoim pierwszym sezonie. To On wykreował Messiego, postawił na zawodników, którzy nie tylko potem decydowali przez długie lata o sile Barcy, ale i Hiszpanii, której wielkie triumfy również zbiegły się w czasie z erą Guardioli w Barcelonie.
W Bayernie może LM nie zdobył, ale trzymał wysoki poziom. W końcu wygranie LM to nie taka prosta sprawa, przed nim Heynckesowi udało się to tylko raz, a wcześniej Bayern wygrywał to trofeum ostatni raz w latach 90., a przecież Bayern zawsze był w europejskim topie, a w Bundeslidze zawsze był hegemonem. Ignoranci którzy na Pepa narzekali szybko za nim zatęsknili, gdy stery przejął
  • Odpowiedz
@AgentGecko: przeczytalem twoj wpis z innego tematu

De Gea pokazał dzisiaj, że takiemu Edersonowi może rękawice czyścić, a co dopiero Ter Stegenowi


koncze dyskusje, pisz co chcesz
  • Odpowiedz
@pqp_1: Ale kiedy ty gówno wiesz o merytorycznej dyskusji. XD Wszystkie twoje komentarze pod tym postem to jednozdaniowe burknięcia obrażonego ignoranta, zero jakiejkolwiek sensownej argumentacji, więc z czym do ludzi?

Wracaj na debilpage.pl. Tam pewnie tylko Ferguson był prawilnym trenerem, pomimo iż przez tyle lat tylko 2 razy wygrał puchar Europy, pfff XD

przeczytalem twoj wpis z innego tematu

A tamto o De Gei to był zwykły troll z mojej
  • Odpowiedz
@pqp_1: Guardiola wydymał Fergusona 2 razy w finale LM swoją tiki-taką XD Więc co tu w ogóle porównywać?

Fergie tak naprawdę tylko na wyspach coś wygrywał, w United, który był hegemonem, w innych ligach już by tak nie błyszczał. Można by go uznawać za wybitnego jeśliby coś wygrał poza wyspami. Guardiola dla przykładu jeszcze kariery nie skończył, a już 3 mocną ligę zalicza.
  • Odpowiedz
@AgentGecko: XDDDDDD

nie zawiodłem się, mam nadzieję że częściej będziesz wypisywal tego typu bzdury na wykopie, bo lubię oglądać jak ktoś pisze bzdury I myśli że go prawda
  • Odpowiedz
dajcie se już spokój z tym #!$%@? xD dobry trener i git, chyba tylko 10 letni fani realu madryt nadal twierdzą, że to leszcz


@Puccini: Wiesz, że między "leszcz" a "najwybitniejszy trener w historii, wymyślił piłkę na nowo, a do tego odkrył koło, penicylinę i teorię względności" - w tym tonie niektórzy o nim piszą - jest jeszcze trochę miejsca na pośrednie opinie?
  • Odpowiedz
nie wiem, kto zasługuje na bycie wybitnym


@Venro: Z pracujących w ostatnich kilkunastu latach? Capello, Ancelotti, Ferguson, Heynckes, Mourinho, Lippi. Ze starszych m.in. Michels, Sacchi, Herrera, Łobanowski, Lattek, Paisley, Happel, Guttmann, Trapattoni.
  • Odpowiedz
@Venro: Spytałeś, kogo uważać za wybitnego, jeśli nie Guardiolę. Wymieniam tylko tych, których uważam za wybitnych. Guardiolę stawiam o poziom niżej, więc nie zaliczam go do wybitnych.
  • Odpowiedz
@Venro: Poza tym dziwi mnie, że City zagrało kilka bardzo dobrych meczów w tym sezonie (większość ze słabymi rywalami, ale z mocnymi też coś tam ugrali), a akcję promocyjną Pepa zrobiliście sobie akurat po tym, w którym zaklepali się do porzygu, a dwie bramki podarował im Lukaku po stałych fragmentach gry xD Jeśli ten mecz o czymś świadczy, to raczej o tym, że jeszcze nie wszystko w City jest poukładane
  • Odpowiedz