Wpis z mikrobloga

  • 1473
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nopenope a kurat tutaj nie trafiłeś. Nikt nie mówi o wybornych trunkach i nie, nie każda w----y smakuje dobrze. Grants do dobrych nie należy. Harnasia i vipa z biedronki też byś bronił bo to przecież p--o co smakuje jak wszystkie. Brawo dla gościa za dobry uczynek i za prezent( mimo że nie trafiony ;) )
  • Odpowiedz
@BRYN0L we mnie też kiedyś gościu przywalił rozwalając tylną lampę i zderzak. Odjechał sobie w najlepsze tylko miał pecha bo jakiś gościu go zauważył i też kartkę zostawił. Poszedłem z tą kartką na posterunek (parking był naprzeciwko komisariatu żeby było fajniej) i znaleźli typka. Przyznał się i zwrócili mi koszty naprawy. Więc są jeszcze są dobrzy ludzie tylko nie mogłem się odwdzięczyć bo ten co zauważył zostawił tylko kartkę i odszedł.
  • Odpowiedz
  • 0
@BRYN0L konfident to jest wtedy kiedy świadomie piszesz się z kimś na łamanie prawa, pali Ci się grunt pod nogami i ratujesz tyłek wsypując kolegów. Konfident=hipokryta. Taki masa np. to konfident. Ty zrobiłeś dobry uczynek i pomogłeś człowiekowi
  • Odpowiedz
@BRYN0L miałem w liceum takiego gościa, co się zaczął bawić w handel ziołem. No i skończyło się kozakowanie jak go powinęli, sypnął wszystkich jak leci. To jest jak dla mnie przykład tego negatywnego konfidenta, bo jak miał jaja, żeby zacząć handlować to niech ma jaja żeby udźwignąć konsekwencje.
Za to Ty wykazałeś się wzorową postawą, nie po to ktoś kupuje samochód, żeby mu go jakiś ciul zniszczył i uciekł. Niech ginie
  • Odpowiedz
@BRYN0L: Mam w technikum takiego znajomego, zawsze chodzi na przerwie zobaczyć czy ktoś mu nie przerysował auta „kuhwa tylko ryske zobaczę to zaraz cały zderzak wymieniam”
Ostatnio sie chwalił jak to w drodze do szkoły przerysował swoim samochodem cały bok jakiegoś gościa, pech chciał ze nikt tego nie widział. Oczywiście odjechał nie zostawiajac żadnego kontaktu. J----y hipokryta. #c--------------l
  • Odpowiedz