Wpis z mikrobloga

@KMiklas: też miałem pochwalić Bronco. Kultowa gablota i świetna robota.

BTW - genialny ten artstation, ale widzę, że raczej grafikami od gier obsadzony. Kojarzysz coś podobnego z wizualizacją architektury? Wnętrza i budynki.
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: Najlepiej wysilić się trochę i zrobić coś własnego, nawet inspirując się rzeczywistym. W końcu design samochodu jest chroniony prawem autorskim i kto wie jakim jeszcze. Czasami to przechodzi bokiem (jak np. Dacia czy UAZ), ale lepiej jest unikać potencjalnych sporów.
  • Odpowiedz
@KMiklas:
Wagoneer z BB? xD
Mi jednak bardziej przypomina Bronco albo Harvestera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą Dacia to było takie gówno że wątpię żeby jakikolwiek prawnik o to pozywał :P
  • Odpowiedz
@KMiklas: mi to wyglada na budę fury szeryfa ze stranger things z przemodelowanym pasem przednim samochodu tej nawiedzonej mamuśki z tego samego serialu
  • Odpowiedz
@KMiklas:
Chevrolet Blazer?
Swoją drogą kiedyś się zastanawiałem nad jakimiś miksami aut w stylu GTA które byłyby ciekawe, ale jednocześnie w miarę spójne stylistycznie i wpadłem na takie pomysły jak Audi R8 z przodem od VW XL1 i tyłem od Aventadora, Lincoln Continental z przodem od Imperiala z 1967 roku i tyłem od Cadillaca '69, Dodge Charger z grillem od Coroneta '68 i tylnymi światłami od Coroneta '69 albo pierwsza generacja
  • Odpowiedz