Wpis z mikrobloga

@chrominancja: ja bym go spytał, czy chirurga operującego jego dziecko też tak popędza, czy tylko co do pracy swoich pracowników przejawia tak skrajną ignorancję.

Lub krócej, czy aby sie z #!$%@? na łby nie pozamieniał

Edit: ło panii... to było robiona hobbystycznie i trwało lata xD Ale jakbym robił w pracy teraz to pewnie bym sobie dał ze 3 tygodnie. Acz wnętrze czy dopasowanie drzwi to koszmar
  • Odpowiedz
@Naxster: @einz: jest drobna różnica między wrakiem, który jest kolejną dekoracją, a grywalnym pojazdem. Zarówno w skomplikowaniu jak i w docelowej jakości wykonania. Dlatego zajął ok. 100 godzin, a nie 20 :)

Wlicza się w to koncepty, odbiór, poprawki, zatwierdzenie czy chociażby różnicę w strefie czasowej (pubg to Korea, +8h, co utrudnia kontakt) a samo wykonanie to już ostatnia prosta i to łatwiej określić.

@chrominancja: 2
  • Odpowiedz
@KMiklas mi nie musisz tego tłumaczyć. Ale nie ma się co dziwić. Ostatnio z szefem się kłóciliśmy, że mnie wyceniliśmy r&d (bo on uważa to za zbędne xD) do całkiem dużego projektu i że teraz w ramach modelowania robimy reaserch i nie ma możliwości wyrobienia się w zasłozonym czasie. Ale jak mówię, to 100% Janusz, który wszystko by przecież zrobił lepiej od nas i to w 5 minut. Już się przymierzam
  • Odpowiedz
@KMiklas: Zajebisty model. Nie znam się na czyde, ale gram w PUBG. Najładniejsze autko. Motór i buggy też są super.
Mam nadzieję, że dobrze zoptymalizowane te modele, bo gra ma ogólnie problem z płynnością xD
  • Odpowiedz