Wpis z mikrobloga

Kurczę pryncy torcik!
Dzięki Mireczku @bom za paczuchę i list!
Zacznijmy od tego, że akurat Ciebie kojarzę! Co prawda nie bardzo, ale widziałem Twój post z podsumowaniem Twojej paczki. Zwróciłem na nie uwagę bo pierwszy raz spotkałem się z kimś, kto kolekcjonuje latarki, fajna sprawa. "Mój stary to fanatyk latarek. Całe mieszkanie..." ;)
Po drugie czuję się trochę oszukany! Znajomy, który odbierał paczkę napisał mi, że dostałem przesyłkę od różowego paska - już myślałem, że kobieta do mnie napisała! Eh... ;)
Akurat programistą bym siebie w życiu nie nazwał (chociaż czasami coś tam prostego napiszę), ale używam stwierdzenia z kubka dość często ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zajmuję się bardzo różnymi rzeczami związanymi z IT. Od outsourcingu, przez strony internetowe, aż po instalacje sieciowe.
Poniżej załączę zdjęcie rozpakowanej paczuchy oraz bonusu, który spróbuję jakoś wykorzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co dostałem:
0. List
1. Penis z pietruszki i cebuli
2. Czipsy cebulowe
(zestaw prawdziwego polaka, szanuję)
3. Kurczę pryncy torcik!
4. Mini czekoladki w kształcie Mikołajów Kindera.
5. Dżem z czarnych porzeczek
6. Misia do auta
7. Breloczek do kluczy z logiem Saaba ()
8. Kubek "Dziwne, u mnie działa!"
9. Rum
10. Coś (na osobnym zdjęciu)

Właśnie wróciłem z wyjazdu służbowego, który zwieńczyłem jednym z najlepszych koncertów Dżemu na jakim byłem w życiu - więc dżem do śniadania pasować będzie idealnie. Swoją drogą jutro też idę na koncert Dżemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do propozycji zajechania na kawę - jak mnie w Twoje okolice koła zaciągną to chętnie wpadnę. Przyznam szczerze, że w życiu tam nie byłem, chociaż przez jakiś czas spotykałem się z dziewczyną pochodzącą z miasta, o którym wspominasz w liście. No, ale jakoś tak się złożyło, że nigdy tam nie dotarłem. Zupełnie jak Ty do Warszawy (aż do 2 dni temu z tego co widzę).
Wracając do paczki i pięknego złocistego rumu - jak skończę dzisiaj wszystkie swoje sprawy na pewno przechylę chociaż małą ilość na lepszy sen ;)

Dzięki za super paczkę! Powodzenia w kończeniu studiów i realizacji wszystkich planów. Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!

#wykopaczka #wykopoczta

PS Śmiesznie się składa: https://www.wykop.pl/wpis/17539803/zaczne-od-tego-ze-jestem-niesamowicie-pozytywnie-z/ @kebobi był moją zeszłoroczną parą w zabawie. Ale to Mirko małe!
ArekJ - Kurczę pryncy torcik!
Dzięki Mireczku @bom za paczuchę i list!
Zacznijmy od...

źródło: comment_7oxVDhMtXEwj4t65H03VNQtfHThCje8x.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@ArekJ no to super że paczucha się podoba ( ͡º ͜ʖ͡º) a rozowego paska wykorzystalem do wysłania paczki dlatego tak wyszło ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º) a jeżeli chodzi o tą naklejke to ani ja ani moja rozowa nie wie co to i jak to sie w paczce znalazlo, moze ty rozwiklasz ta zagadke xD
  • Odpowiedz
@ArekJ: kobieta nienapisała, ale pół paczki przygotowała, także tak do końca niezostaleś oszukany( ͡° ͜ʖ ͡°) ale Twój wcześniejszy wpis o paczce był zabawny i czekaliśmy na reakcje( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz