Wpis z mikrobloga

Zamówiłem kurtkę na banggood przesyłką Expedited Shipping Service, która miała iść 5-8 dni roboczych, tym czasem od dwóch tygodni stoi na statusie, w DHL, "Shipment information received". Pisałem do sklepu, ale mówią, że im przykro i żeby czekać, ale ja nie lubię jak się mnie robi w ch... Powinienem już robić dym (chargeback, spór na PayPal) ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

#alipaczka #tracking #banggood
  • 11
@Jetto: Niestety czasami tak jest w każdym sklepie. Podane dni dostawy obejmują:
- średnią dla wszystkich krajów obsługiwanych na Banggood,
- ilość dni roboczych, nie kalendarzowych,
- oraz najważniejsze, czas od nadania fizycznego paczki.

Oznacza to, że mogą 2 tygodnie nie nadać paczki i po nadaniu paczka dojdzie w te 5-8 dni. Podaj mi numer na priv zobaczę czy coś więcej będzie w stanie Ci powiedzieć niż tylko status z DHL.
@JusTQL: No też się zdziwiłem, ale po #!$%@? piszą jak nie są w stanie dotrzymać tego terminu? W dodatku walą jakieś ściemy, że przewoźnik nie zaktualizował statusu. Może i bym uwierzył jakby to było China Post, a nie DHL.
@Jetto: Z tego co widzę, nie warto na Banggood zamawiać innymi opcjami niż:
- nie rejestrowana
- air registered
- priority line NL Post

Ze wszystkimi innymi widziałem tylko problemy a wykopie i sam kilka miałem. Tracking ma ogromny delay, paczki wysyłane przez 1-3 pośredników, a na koniec dodatkowe opłaty od celników kurierów. Dodatkowo jak leci przez Frankfurt (co w przypadku DHLa może być dość możliwe) może mieć dodatkowe opóźneinia przez