Wpis z mikrobloga

ej mam porade dla wszystkich przegrywów i stulejarzy, trochę to obrzydliwe, ale no i tak jestescie w beznadziejnej sytuacji. natchnął mnie dzisiejszy wpis o pomyśle na obiad.

jak sie nigdy nie calowaliscie, to kupcie sobie takie ozora i bedzie mogli trenowac, poznacie smak jezyka, jego fakture itd. wiecie o co chodzi, moze jak spróbujcie z czyms martwym to przelamiecie te przyslowiowe lody.

takze nie bac sie i do sklepów!! :)
#stulejacontent #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #gownowpis
s.....o - ej mam porade dla wszystkich przegrywów i stulejarzy, trochę to obrzydliwe,...

źródło: comment_JBnwelhiey3awqSDbgtubXtLXpV4OWh9.jpg

Pobierz
  • 11
@lajsta77: nigdy nie jadlem, kiedys bedzie trzeba sprobowac, ale sie troche cykam, bo mam same zle wspomnienia. oprocz zdjecia wyzej, ogladalem kiedys odcinek swiata wedlug kiepskich, w ktorym ferdek #!$%@? takiego ozora z musztardą i było to meeega obrzydliwe
swinia ma z kolei malo autentyczny ryj, wiec tu problem jest


@siema_mordo: A czym on się niby różni od tych wybotoxowanych szlaufów z wiejskich dyskotek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przynajmniej wiesz, że chwile temu nie ciągneła jakiemuś lovelasowi w kiblu... Chociaż w dzisiejszych czasach nic nie wiadomo, pracownikom rzeźni też bym do końca nie ufał ( ) #pdk