Wpis z mikrobloga

Wszyscy się podśmiewamy z Nowoczesnej, nawet ja, ale jednego nie możemy zignorować. To pierwsza partia, która w demokratyczny sposób wybrała sobie władzę. (PSL nie liczę bo tam wiadomo Rodzina +) Tak długo, jak partie polityczne nie będą demokratycznie wybierały swoich władz, tak długo nie będzie w Polsce "dorosłej" demokracji. Żeby społeczeństwo uwierzyło w moc swego głosu, muszą najpierw uwierzyć w niego politycy.
#polityka #neuropa
  • 22
@lakukaracza_ o, skąd miałeś info, że Korwina zdetronizują w UPR? Swego czasu to jednak była niespodzianka. Chyba, że tak pleciesz, bo nie umiesz się przyznać się, że skrewiłeś. Ale to chyba nie możliwe, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lakukaracza_: o co ci chodzi z tym PSL? Ciagle powtarzane frazesy o nepotyzmie itp., a konkrety? Sorry Mirku ale nie masz racji. Akurat jestem członkiem tej partii i nikt z mojej rodziny nie był w partii, a jednak jest możliwość wybić się zarówno w strukturach jak i władzach. Popatrz chociażby na prezesów wojewódzkich kto jest w każdym z regionów...
@lakukaracza_: nie każe ci nigdzie głosować. Ale drażni mnie generalizowanie. Chociażby na Podkarpaciu - popatrzysz ilu działaczy ma PSL i co robili a się nie chwalili. Jedyny minus tej partii jest taki, ze nie potrafi pokazać sukcesów swoich bo starsi działacze myśleli ze ludzie ocenia po czynach i tak właśnie chociażby prezydent Stalowej Woli przegrał swoje wybory z młodym członkiem PiS. I co z tego, ze był skuteczny prezydentem? Fakt zdarza