Wpis z mikrobloga

Po tym co wychodzi na jaw, szczególnie odnośnie: nieprawidłowości w ratuszu odnośnie reprywatyzacji w Warszawie, bierności służb i policji w sprawie Amber Gold, a także wyprowadzania dziesiątek milionów z sądów(!) na południu kraju rysuje się wniosek, że Polską za czasów PO rządziła mafia.
Mafia już tak perfidna, że jak w przypadku, szczególnie Amber Gold okradała już Polaków bezpośrednio.
To po prostu się w głowie nie mieści co się działo, ale to i tak moim zdaniem jedynie malutki wierzchołek góry lodowej.
Jeszcze raz powtarzam, że minister Sienkiewicz z PO odziedziczył trafność opisu literackiego po swoim przodku nazywając państwo za czasów PO państwem teoretycznym. Dokładnie, to państwo było tylko teoretyczne.
Uważam też, że największym szkodnikiem dla Polski był Bolek i jego spuścizna czyli np. PO.
Ja naprawdę nie rozumiem jakim cudem PO ma jaszcze jakieś poparcie? Nawet jak ktoś nienawidziłby PiSu to głosowanie na PO (i ich kolna Nowoczesną, popierającą ten sam establishment) jest szaleństwem, dosłownie powiedzeniem- "okradajcie mnie dalej", ale chyba wiem skąd to wynika. PO samo kradło oraz znacznie bardziej niż PiS pozwalało na złodziejstwo w Polsce więc złodzieje i oszuści, którzy stanowią wielki odsetek ludności w Polsce, na nich głosują, a reszta z nich to idioci.
Dla mnie, po tym co wyszło, to PiS może nawet czasowo dyktaturę wojskową wprowadzić i prześwietlać każdego obywatela na wszystkie sposoby żeby oczyścić ten kraj ze złodziei. I ci z PO jeszcze śmią wołać: "demokracja, konstytucja" haahahaha
Chociaż PiS nie jest idealną partią to jednak zdecydowanie najlepszą jaka rządziła i mam nadzieję, że posprzątają ten syf i będą zamykać do więzień złodziei i oszustów, niepłacących podatków i małych i dużych i Polska zbliży się chociaż trochę do Skandynawii, która zbudowana jest na totalnej sprawiedliwości oraz uczciwości w sprawach dużych i małych.

#polska #polityka #po #pis #prawo #ciekawostki #afera #kaczynski #duda #policja #sady #tusk #europa #krakow #warszawa #poznan #gdansk #literatura #nauka #skandynawia
johanlaidoner - Po tym co wychodzi na jaw, szczególnie odnośnie: nieprawidłowości w r...

źródło: comment_gEXnODdW7hqGv64oETd8SKAcKRcteUNC.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Zashi: No tak średnio, PO powinno być rozliczone na początku kadencji nowego rządu, tak jak PIS powinien być rozliczony w następnej kadencji nowego rządu i tak dalej.
  • Odpowiedz
  • 0
@johanlaidoner A jak tam audyt poprzednich rządów? Coś o nim cicho... a tu nagle jest afera z fakturami w Polskiej Fundacji Narodowej dla speców z PiS ( )

Poza tym okazało się, że koszty kampanii antysądowej PiS nie zostały ograniczone do 8 mln zł, ale wyniosły 16 494 760 zł, czyli ponad dwa razy więcej. Redakcja Onetu nie uzyskała w tej sprawie komentarza firmy Solvere ani Polskiej
  • Odpowiedz
Dla mnie, po tym co wyszło, to PiS może nawet czasowo dyktaturę wojskową wprowadzić i prześwietlać każdego obywatela na wszystkie sposoby żeby oczyścić ten kraj ze złodziei.


@johanlaidoner: Gościu, kiedy piszesz o ekologii to jestem w stanie Ci przytaknąć, ale to jest najgłupszy tekst na wykopu w 2017 roku.
  • Odpowiedz
Dla mnie, po tym co wyszło, to PiS może nawet czasowo dyktaturę wojskową wprowadzić i prześwietlać każdego obywatela na wszystkie sposoby żeby oczyścić ten kraj ze złodziei.


@johanlaidoner: Ależ ty głupi… PiS tak samo kradnie (chociaż nie Platforma jeszcze się hamowała, PiS nie), a tobie się marzy dyktatura Pinocheta lub Videli…
  • Odpowiedz
@johanlaidoner: Czemu zaśmiecasz temat Gdańsk takimi tekstami.Ani to mądre ani polotu brak. Pis(z) w dziale polityka. Jak już wypowiadasz się na tematy polityczne to trzymaj poziom i to najlepiej troszkę wyższy niż babcia klozetowa :) Wszędzie pisowskie trole -może żeby jeszcze ci kasę jakaś przyzwoitą za to dawali :)
  • Odpowiedz