Wpis z mikrobloga

Mirki, jakieś pomysły, porady, co tu można poprawić zwłaszcza w bloku defensywnym? Nie wiem, jak połączyć mądrze defensywę z pomocą pod warunkiem, że Umtiti zostaje. A szukałem długo :) Na bokach obrony na rezerwie jest Kolasinac z Arsenalu i Corchia z Sevilli. Na CDM mam jeszcze N'Zonziego i Cazorlę. Ustawienie chciałbym zachować takie, bo kombinowałem z wieloma opcjami, ale tymi gra mi się zdecydowanie najlepiej.
No i kolejne pytanie - jakie style najlepiej zastosować zawodnikom w tym składzie?
#fut
Pobierz Majku_ - Mirki, jakieś pomysły, porady, co tu można poprawić zwłaszcza w bloku defens...
źródło: comment_lberRrqV09SyD1eRZinq5Kj9tKelncMj.jpg
  • 9
@JajecznyKsieciu: a jak to się ma, że Semedo będzie miał bad link do Pedro, zaś Smalling do Casilli? W tej chwili mam tylko jeden bad link i chciałbym jakoś to poprawić.
Schneiderling na CMD wisi dlatego, bo góra jest z Premier League (cała hiszpańska oprócz Coutinho, który wypadł mi raz z paczki i chciałem go wykorzystać jakoś ( ͡ ͜ʖ ͡) ), a na dole Francuz
@Majku_ najlepiej kotwica albo cień, a jeżeli mają wystarczająco dużo tempa to lepiej dać im styl którym podniesie inne staty jak np podania dla bocznych obrońców.