Wpis z mikrobloga

  • 212
Boże ale odwaliłam przed chwilą #logikarozowychpaskow... Bez mojego niebieskiego to ja bym chyba umarła w tydzień.

Mieliśmy wyjść o 14:30, a tu chwila przed 14 i nagle JEBS. Korki poszły. Włączamy je i nic - pralka przestała prać, lodówka wyłączona, kuchenka elektryczna nie działa. Światła działają. Ja najpierw usiadłam i zadzwoniłam do rodziców, czy może mają jakiś pomysł, ale już byłam tak poddenerwowana, że się poryczałam (,) i siedziałam tak i płakałam, bo ojezu, co z moim praniem, co z tym mięsem na patelni, co z rzeczami w lodówce, właściciel mówi przez telefon że on coś może zrobić najwcześniej jutro wieczorem...
A mój niebieski zadzwonił na pogotowie elektryczne, tam powiedzieli że jeśli to w bloku to się nie zajmują czymś takim. To posprawdzał wszystkie gniazdka i 4 nie działają, dwa są sprawne, więc poprzepinał przedłużacze żeby pralka skończyła robotę i żeby dokończyć obiad <3
Zachował absolutny spokój, a ja nie wiem, spanikowałam ( ͡° ʖ̯ ͡°) dużo stresu miałam ostatnio, a tu już się układało powoli i jak zwykle coś musiało jebnąć.
No ale póki co problem zażegnany ʕʔ

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #elektryka #zalesie
  • 180
  • Odpowiedz
@Alexxandra: Jest coś takiego, ale nie traktowałbym tego w kategorii płci. Po prostu niektórzy ludzie są tak żenujący. I wiele osób myśli, że ich złośliwość to cnota, bo to 'szczerość', którą w swoim mniemaniu zwalczają głupotę innych, a tak naprawdę to tylko fasada, za którą kryje się własna słabość. Głównie intelektualna.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tomek001 No ale moze czytaj dokładnie? Pół godziny do wyjścia, nie było czasu na pojechanie na miasto coś zjeść, było dużo prania w pralce, zresztą sorry ale nie lubię marnować jedzenia a mielone było ledwo wrzucone na patelnię + pełna lodówka. Jezu serio ludzie czytajcie.

@Hatespinner xD no tak bo inni jak się stresują to są super uśmiechnięci, oazy spokoju, kobiety które podczas stresu cieszą się i absolutnie tego nie
  • Odpowiedz
@Sanski: to nie wrażliwość a #!$%@?, powodzenia w dzisiejszym świecie skoro płaczesz z powodu takiej głupoty. No i Twój niebieski nie zachował się jakoś rycersko tylko normalnie jak w takiej sytuacji powinien postąpić dorosły człowiek a nie niedojrzała dziewczynka która ze wszystkim biegnie z płaczem do mamy.
  • Odpowiedz
@Sanski: Jak cos to wolaj bo ciekawy jestem co jest nie tak. Poza tym niespodziewalem sie ze az taki bedzie spam o ten placz czy porade od kogokolwiek. Wiadomo placz jest zbedny, ale nie napisalas czy to takie ujscie emocji tylko, czy rozpaczliwy szloch i ryk. Co do porad osob trzecich to czemu nie tylko by nie robic tego za czesto.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kuba__ no bardzo mi przykro że się na elektryce nie znam, widzę że ty wszystkie rozumy pozjadales i jesteś wszechwiedzący xD

@Mnichuy to była reakcja na cały skumulowane stres i juz, przecież chwilę później się ogarnęłam i pomoglam chłopakowi z przepieciem przedluzaczy. Też jestem ciekawa, napisze wieczorem jak elektryk przyjdzie ;)
  • Odpowiedz