Wpis z mikrobloga

Oto drzwi do gabinetu Pani doktor która odkąd pamiętam zawsze spóźnia się rano o nie mniej niż pół godziny.
I tak zamiast wejść na umówioną 8 tracę czas siedząc bezczynnie w poczekalni.
I ktoś taki śmie popierać protest, przecież to trzeba mieć tupet niesamowity.

#lekarz #sluzbazdrowia #protestlekarzy #polska #gdynia #gorzkiezale #zalesie
J.....s - Oto drzwi do gabinetu Pani doktor która odkąd pamiętam zawsze spóźnia się r...

źródło: comment_f5pczPlZoHLSM3d0bFDxV9B6ntD37Uyk.jpg

Pobierz
  • 19
@Dangerziom Ja sobie akurat nie daję w kaszę dmuchać. Jak jestem pierwszą osobą umówioną tego dnia to nikogo przed sobą nie wpuszczę choćby nocował w przychodni.
Ale to co wyprawia ta Pani to chamstwo i brak poszanowania dla chorych ludzi. A ta Pani zajmuje się przewlekle chorymi ludźmi.
Chyba to co pisze @kukurydza jest jedynym wyjściem.
@ludzik

@Jendrasss: Zjeb babę że ją chyba posrało i w normalnej pracy wyleciałaby po tygodniu za spóźnienia.


No właśnie teoretycznie to najlepsze rozwiązanie :D. Ale z drugiej strony ta Pani doktor ma mieć kontrolę nad moją chorobą a po takich zjebkach nie wyobrażam sobie dalszej współpracy.
Zresztą jak ktoś ma #!$%@? na ludzi czekających w kolejce to będzie miał też #!$%@? na zjebki.
Tutaj pomoże tylko sroga kara finansowa bo tylko
@Jendrasss: A Ty tak serio myślisz że jej rano nie chce się wstawać z łóżka i mówi a ciul niech biedaki siedzą pod gabinetem jeszcze pół godziny? Znając życie ona dyżuruje gdzieś na jakimś oddziale i czasem coś się tam zadzieje(nowe przyjęcie, pogorszenie stanu pacjenta) i trzeba zostać dla dobra chorego. A i polecam poczytać o proteście rezydentów żeby nie wygadywać farmazonów publicznie bo oto właśnie w nim chodzi żeby zwiększyć
@anissyrebokka

Jakim trzeba być ignorantem żeby pisać takie bzdury.

oczywiscie inba bo lekarz , jak on smie xd kuhwa powolanie, ma spac w przychodni


Co ma powołanie do tego? Żeby przychodzić punktualnie trzeba mieć powołanie do pracy? Ja zawsze jestem na czas w pracy de facto również w budżetówce. Mieszkam w Gdyni a pracuję w Tczewie i nie spóźniłem się ani razu a nigdy nie spałem "w pracy" chociaż nie raz po
@Strahl

Też bym mówił, że był korek, co kogoś obchodzi że odprawić się musiałem po dyżurze albo cokolwiek innego.


Żyj sobie dalej w tym wyimaginowanym świecie. Ta doktor nigdzie więcej nie pracuje tylko jeszcze przyjmuje w prywatnej klinice. Żadne odprawy po dyżurach nie wchodzą w grę.
To zwykłe lenistwo i pogarda dla pacjentów.
@Jendrasss: moja żona jest lekarzem, więc powiem Ci tak: skarga do Dyrektora i się nie #!$%@?ć.

Przez takie patologie normalni lekarze cierpią podwójnie: najczęściej odwalają robotę za takich śmierdzących leni + opinia o lekarzach jest jaka jest. Pozdrawiam.
@Jendrasss: no tak, piszesz o grupie, sugerujac że ich żądania są krotko mowiac wziete z kosmosu, juz pomijajac fakt ze strajk dotyczy zupelnie innej grupy.

Co do powolania, jakos bardzi oburzajacy jest fakt ze lekarz sie spoznia, niz ktokolwiek inny, bo przeciez chorzy ludzie.

ale to co wyprawia ta Pani to chamstwo i brak poszanowania dla chorych ludzi. A ta Pani zajmuje się przewlekle chorymi ludźmi.


Zeby bylo jasne, osoby spozniajace