Wpis z mikrobloga

tl;dr mam 23 lata i nigdy nawet nie grałam w Wiedźmina

mam takie uczucie, że zmarnowałam całą swoją młodość, bo nie grałam w żadne gry i teraz nikt już mi nie zwróci straconego czasu. nie umiem w nic grać, bo gram jakbym po raz pierwszy miała kończyny. max moich możliwości to Simsy i tos, nawet w LoLa jestem strasznym noobem, a grałam z botami i jeszcze mi znajomi mówili co mam robić. kupiłam sobie Skyrima to odpadłam już przy tym pająku w jaskini, bo się go bałam.

wszyscy mówią o grach, a ja nie mam ŻADNYCH doświadczeń. czuję się jak wyrzutek społeczeństwa. rzutuje to na moje życie na wielu płaszczyznach - na przykład ciągle przegrywam w quizwaniu w kategorii "w cyberprzestrzeni". mam wrażenie, że przegrałam życie i już nigdy nie będę normalnym człowiekiem. dlaczego gry się na mnie uwzięły? ehhhh #gownowpis #przegryw
  • 54
@kwasnydeszcz: Otoz moj rozowy mial to samo. Ale odkad pojawilo sie w domku ps4 to specjalnie jej wynajduje jakies gierki. Na poczatku ciezko bylo ja przekonac. Ale takie "Journey" a potem"Flowers" dalo rade. I stopniowo jakies gierki logiczne typu "takie cos z kameleonem" (Skubana jak usiadla to dwa dni jej nie bylo ale 75 poziomow rozpykala). Nie zaczynaj od LoLa. Ani od innych trudnych gier. Tak jak nie zaczyna sie kursu
@kwasnydeszcz: Bo Wiedźmin 3 jest dobry na jedno przejście, dzięki rozbudowanym zadaniom zarówno głównym i pobocznym. Jednak pod względem mechaniki i eksploracji szału nie robi, a wg. mnie w grze RPG te aspekty są równie ważne co dobrze skonstruowane zadania.

A @TrueSlav ma rację, wiele osób albo słabo się zna na grach, albo mają kompleksy na tle narodowościowym. Nie raz spotkałem się z dumnym "IT'S A POLISH GAME!!!!!!" pod jakimś zagranicznym
@kwasnydeszcz: Polecam trenera personalnego, 200 zł/h. Oczywiście zaraz się zlecą wykopowi biało rycerze mówiący, że z trenerem to nie to samo, że w gry się powinno grać z miłości ale to #!$%@? prawda. Cały ten hejt na trenerów wynika z faktu, że gracze chcą mieć monopol na granie i biją piane z pyska jak ktoś zabiera im jedyną rzecz którą mogą się pochwalić. Faktem też jest że ponad 80% graczy gra
Wiesz na innych portalach , takich nie dla przegrywow ludzie rozmawiają tez o innych tematach . Tam może nawet stwierdza ze wszystko z tobą Ok :)