Wpis z mikrobloga

#brexit #uk #ue #europa
http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/brexit-europol-michel-barnier-speech-kicked-out-european-police-cooperation-eu-benefits-amber-rudd-a8082081.html

Z jednej strony kisnę że Brytyjczycy nie przewidzieli jak mocno bedą po dupie kopani jako przestroga dla innych, a z drugiej strony
#!$%@? mnie podejscie interpolu... no bo co ma wyjście z UE do interpolu?!
To jakby:
,,eee Wystapiła pani z szergów Koła Dospodyń Wiejskich, więc zabieramy pani kartę biblioteczną,,
  • 11
Z jednej strony kisnę że Brytyjczycy nie przewidzieli jak mocno bedą po dupie kopani jako przestroga dla innych


@TemereNomine: tak, przestroga dla innych krajów (Norwegia, Islandia, Szwajcaria) by pod żadnym pozorem nie dać się na mówić na wejście do tej "wspólnoty"...
@UberRam: sry, ale dwa razy napisałem interpol zamiast europol( ͡° ʖ̯ ͡°)
btw, w interesie eropolu jest mieć UK w organizacji. szczególnie że ilość obywateli (w tym rzestepców zarówno zwykłych jak i gospodarczych) krajów EU się nagle magicznie nie zmniejszy...
To członkom EU powinno zależeć a oni sobie uszy odmrożą żeby babci na złość zrobić i utrzeć UK nosa xd
@sorek: ta sprawa jest zbyt skomplikowana żeby rzucać tak prostymi hasłami, okresy przejsciowe, negocjacje, cutoff daty, to wszystko trwa a biznes szczególnie międzynarodowy oparty handel walutowy nie znosci takich przerw technicznych.
szczególnie międzynarodowy oparty handel walutowy nie znosci takich przerw technicznych


@TemereNomine: i tu za pare lat wejdą kryptowaluty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą firmy już korzystają z tego tylko wewnętrznie.
i tu za pare lat wejdą kryptowaluty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą firmy już korzystają z tego tylko wewnętrznie.


@sorek: Tylko ja nie jestem korpo i ty zreszta też nie... pamietaj że takie zmiany to jak epoka lodowcowa, maluckich zabije a duzi sie dostosuja do zmian( ͡° ͜ʖ ͡°)