Wpis z mikrobloga

@Pola7: ja go oglądałem dobre 7 lat temu - część o religii chyba mnie najbardziej zszokowała, druga część o 9/11 i trzecia o Bilderbergach już mniej - ale mimo wszystko polecam ten film każdemu :)

oczywiście mówię o pierwszej części Zeitgeista - później wychodziły jakieś kolejne i nie wiem czy mówimy o tej samej
  • Odpowiedz
@Pola7: widzialem go pierwszy raz z 12 lat temu bylem wtedy mlody i zacząłem swoją przygode z tą tematyką. Obejrzałem wiekszość produkcji w tej tematyce. Film dobry. Najmocniejszą rzeczą na jaką możesz trafić w tym temacie są książki Mauricce cotterela "sekrety super bogów" dostępne jedynie w języku angielskim posiadam jedynie "tajemnice terakotowej armii" przetlumaczone na Polski. Tutaj podsyłam wykład ktory jest dosyć ciężki i wymaga koncetracji ale zrobi na tobie
D.....d - @Pola7: widzialem go pierwszy raz z 12 lat temu bylem wtedy mlody i zacząłe...
  • Odpowiedz
@Pola7: jeśli chodzi o pierwszą część, tą dotyczącą religii to proponowałbym zainteresowanie się tymi tematami - ale już z lepszych źródeł. W filmie dużo jest nadinterpretacji pod dane tezy.

Religia chrześcijańska nie jest jakaś super unikalna ze swoimi wierzeniami - takie koncepty jak zmartwychwstanie, narodziny z dziewicy, czy inne niemożliwe rzeczy istniały już we wcześniejszych wierzeniach.
  • Odpowiedz