Wpis z mikrobloga

@CreativePL no jednak bol d--y masz z jakiegos powodu, nie ukryjesz, inaczej bralbys udzial w dyskusji moze takiej, z ktorej bys cos wyniosl, a nie udowadnial cholera wie co, komus przypadkowemu i to w necie. No bez jaj :)

Poza tym taka dyskusja w necie z kims, kto znaczy dla ciebie tyle co nic, nie ma sensu. Mozna tak w nieskonczonosc, ale udowadnianie czegokolwiek innym nie lezy w mojej naturze, tak
  • Odpowiedz
  • 0
@PoProstuOna

ale ja nie chce takiej relacji, mnie jara zupelnie co innego no, widzę. łobuz kocha mocniej.


jak nie chcesz takiej relacji, to nie pouczaj ludzi, którzy takiej relacji chcą, jak oni mają żyć.

Ale łap plusy, bo odpisałem.
  • Odpowiedz
@PoProstuOna: @lijka

Typowy mechanizm u kobiety. Jestem facetem i mogę założyć że wiem co twoj ( @lijka) chłop miał na myśli - rzucił jednym z lepszych komplementów I najprawdopodobniej to było szczere - end of the story. Ale nie zawsze pojawi sie jakaś która zacznie doszukiwać się drugiego dna i najlepiej takiego do którego możnaby się d-----ć.
  • Odpowiedz
  • 1
@PoProstuOna

to pisanie dzieciaku


i juz wiadomo, że jesteś jakąś samotną i bardzo nieszczęśliwą trzydziestką, która dla zastrzyku endorfin rucha się z nieznajomymi typami z tindera, a co lepsze jako mechanizm obronny sama stara sobie wmówić, że tak jest zajebiści i okej, ale w głębi duszy bardzo cierpisz z tej samotności.
inb4 c---a prawda, być może xd, ale daje tak 95%, że wszystko się zgadza
  • Odpowiedz
  • 1
@lijka moja żona też jest moim najlepszym przyjacielem. Jak jej o tym powiedziałem to odpowiedziała, że nie słyszała lepszego komplementu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@przeo tak samo ja się poczułam :D fajnie jest wiedziec, że nie tylko podobam się fizycznie, ale też mój charakter jest dla kogoś wartościowy i ma we mnie przyjaciela, oparcie, wsparcie i wszystko czego potrzeba, żeby stworzyć coś pięknego
  • Odpowiedz
@lijka: hah wcześniej nie trafiłem na te dyskusje, a szkoda!
1) masz niebywałe szczęście, Twój partner uważa Cię również za przyjaciela, a to jest coś wspaniałego
2) ta wściekła laska, która miała tak wiele do powiedzenia, nie ma szczęśliwego życia uczuciowego, kilku Mirków mogłoby to potwierdzić ;)
Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@gunsIinger dziękuję bardzo za miłe słowa! :)
Też uważam, że mam niebywale szczęście i chciałam się z Wam nim podzielić, ale zawsze znajdzie się ktoś kto powie, że z tego powodu powinno się płakać, a nie cieszyć :D
Miłego dnia!
  • Odpowiedz