Wpis z mikrobloga

@PoProstuOna: kobieta dumna z tego, że jest starym pruchnem xD to jakiś eksperyment naukowy związany z eksperymentalnym leczeniem kompleksów?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lijka: A to się nie powinno zawsze pokrywać? Co to za głęboki związek, tzw. miłość skoro jesteście przy sobie sztywno. Dla mnie to oczywiste że trzeba traktować też jako przyjaciele/kumpla.
  • Odpowiedz
@lijka: usłyszałem od swojej różowej że jestem jej najlepszym przyjacielem. Minęło koło miesiąca i mnie rzuciła po 5.5 roku bycia razem. Dla jakiegoś wsiura.
#!$%@?
  • Odpowiedz
@lijka też miałem kiedyś swoją ex za najlepszego kumpla. Ostatecznie związek poległ ale co razem nocek w różne gry zarwaliśmy to nasze ( ͡° ͜ʖ ͡°) nocka w heroes 3 a nad ranem na dobranoc wiadomo co ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
życzę Ci takiej relacji jaką ja mam z moim niebieskim, że możemy się kochać i jest 10/10 ale możemy pograć na xboxie, porzucac się śniezkami, razem pójść na basen itd i jest 10/10


le ja nie chce takiej relacji, mnie jara zupełnie co innego


@PoProstuOna: Nie jara cię wspólne spędzanie czasu na zabawie, nie jara cię intymność. To co cię "jara"? Serio wymiękłem jak to przeczytałem. Twój idealny związek to
  • Odpowiedz