Wpis z mikrobloga

#telefony #xiaomi #alienexpress

Witam

Jako, że mój telefon denerwuje mnie już swoją słabą baterią, chciałbym przesiąść się na coś lepszego.

Czytając wiele opinii w internecie, wywnioskowałem, że Xiaomi mają najlepszą baterię, a do tego nienaganną wydajność.

No więc, mógłby mi ktoś polecić jakiś konkretny model z tej marki? Co warto brać pod uwagę, a czego nie?

- Aparat mam gdzieś
- Gry raczej mniej wymagające
- Przeglądanie internetu
- Mocna bateria to główny priorytet
- Filmy
- Ekran najlepiej 5 cali
- Około 500 zł

Kiedyś miałem w planach kupno Redmi 3S, ale cena przekroczyła mój budżet. Teraz jest np. na AlienExpress za 507zł. Czy może lepiej używany z gwarancją?

Pozdrawiam
  • 7
Nie chcę też nie wiadomo ile wydawać na telefon. A telefon to sobie mogę sam naprawić, ale fakt - używki nie biorę.
@Zeikor: Jeżeli dla Ciebie 600zł to jest nie wiadomo ile, to już wiem jakie zdanie masz na temat świrków kupujących najnowsze samsungi za 4k :)
Poważnie. Taniej znajdziesz szmelc. Chyba, że zainteresujesz się alternatywnymi chińczykami, jest ich trochę. Pooglądaj trochę mobzilli na yt.
@rskkk Widzialem wlasnie za 425zl po przeliczeniu z $. Tak wiec cena, jak najbardziej ok. 7k pozytywnych ocen, więc pewnie aukcja ok. Tylko 60 wysyłki, ale to nie problem.