Wpis z mikrobloga

@pawlo74: Zobaczymy. Wiemy, co mamy śledzić i trzymamy rękę na pulsie. Ja jestem przekonana, że jeżeli ma nastąpić zmiana trendu i wyczekiwana korekta, to stanie się to w 2020 roku, zaś największe żniwo zbierze w 2021. Jeżeli nic takiego nie będzie miało miejsce: jesteśmy w S-Curve.
Tether jest za mały by coś zrobić,


@mihaubiauek: takis pewnien zobacz na wolumen bitka dzis:
pamietaj ze kasa na finexie to nie USD a USDT :D bo USD nie wypłacisz od nich ale USDT tak...
wiec pomijajac bithub który ma #!$%@? kupony na fee i tam wolumen zawsze wysoki jest 1/5 to pewnie realny
wtedy okazuje sie ze :
50% wolumenu BTC to tether.... dodakowo nie patrzysz ze tether daje Ci
@pawlo74: Nie tyle wierzę, co wiem, że istnieją i działają. W przypadku Bitcoina nie będzie takiego popytu. Popyt popytem, ale na ziemi jest ograniczona ilość kapitału, a Bitcoin nie jest jedyną kryptowalutą. Już w wersji 2021 mniej więcej cały świat musiałby korzystać z Bitcoina i tylko niego, a waluty fiducjarne musiałyby przestać istnieć. Scenariusz raczej zupełnie nierealny.
@mihaubiauek: wyobraź sobie sytuację, kiedy nikt dosłownie nikt nie sprzedaje ponieważ ludzie odchodzą do wniosku, że to głupota sprzedawać. Nadal myślisz, że takie nierealne? To nie o kapitał tu chodzi, jego nie brakuje na świecie są ludzie, którzy mogliby wykupić wszystkie bitcoiny z rynku, miliarderzy nie mają nawet szans na wejście bo kapitalizacja bitcoina jest śmiesznie niska https://youtu.be/x80XDdkVQ64?t=13m41s

Btw. O innych szitach nawet szkoda rozmawiać, nikt mądry nie będzie kupować bezużytecznego
@WeselnyGiermek00: Jak ma jebnąć to jebnie, ludzie zawsze dopasują jakiś powód na siłę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tether to pikuś, najwazniejszy jest finex, bo to ostatnia giełda gdzie można pompować kurs lewarkiem i wash trading. A co do tethera wszystko będzie spoko póki kurs rośnie, jak BTC przejdzie w bessę to ludzie będą chcieli wymienić tethery na dolary a tu zonk :D

Chris Dunn to ładnie podsumował