Wpis z mikrobloga

Potrzebuję spis gier must-have na Nintendo Switch, najlepiej do pogrania we dwójkę (ale to nie jest mus), bedzie to prezent gwiazdkowy dla mojej #rozowypasek (dla mnie trochę oczywiście też ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

W "koszyku" mam już Mario Odyssey, Mario Kart 8 Deluxe, ARMS, Zeldę (oprócz tego jeszcze dodatkowy zestaw joy-conów.
Co jeszcze warto dodać? 1-2 Switch warte swojej ceny? Splatoon 2? Sniperclips? Skyrim? Pokemon Tournament? Coś jeszcze innego?
pls help
#pomocy #konsole #gry #zakupy #prezent #prezentnagwiazdke #nintendo #nintendoswitch #switch
  • 14
  • Odpowiedz
@LouisCypher: Mój różowy uwielbia Sniperclips, bo nie jest bardzo szybkie i można się pośmiać i pomyśleć. Zobacz gameplay - mechanika przednia. Overcooked jest super jak Twoja ogarnia trochę bardziej gry -> my się trochę kłócimy, bo ona średnio nadąża na wyższych poziomach, a ja zaczynam rządzić :P I jest "nie krzycz po mnie". Overcooked z moich obserwacji najlepiej w 2 lub 4 osoby. W 1 to słaba przyjemność, a w
  • Odpowiedz
@michalsedziwoj: Ja ze swoją gram czasem w Rayman Legends na PS4 i też często dochodzi do kłótni bo kobita nie nadąża i słyszę "LOUIS NO GRAMY RAZEM CZY NIE KURDE..." aczkolwiek muszę oddać Jej honor, że całkiem dobrze sobie ogólnie radzi z grami, w Overwatch'a pykała swego czasu lepiej ode mnie, Assassin'y też... Tak to już chyba jest z różowymi, że ich skill w grach jest bardzo wybiórczy.
Pewnie wezmę
  • Odpowiedz
@LouisCypher: W te da się nawet pograć w 4 osoby na jednej konsoli:
1. mario kart- wciągające, naprawdę dobry tytuł, w sumie kupiłem switcha dla niego
2. snipperclips- gra logiczna na dwie lub 4 osoby- zabawa w wycinanie kształtów
3. overcooked- zręcznościowa gra o gotowaniu od twórców worms, trudna i wciąga, w więcej osób gra się najlepiej
4. just dance - gra taneczna, głośna muzyka, można grać do 5 osób za pomocą aplikacji na telefon
5. arms- nietypowa bijatyka, dośc trudne
  • Odpowiedz