Wpis z mikrobloga

@Smule: http://www.newsbtc.com/2017/11/16/forking-hell-theres-lot-hard-forks-coming-bitcoin/

Many seem keen to have a pop at stealing Bitcoin’s thunder by way of hard fork. Thanks to the decentralised, open source nature of the network, literally anyone can use the code and create their own version of Bitcoin. Whether it retains any value following the fork is another matter. There are now planned forks for Bitcoin Diamond that’s due to occur at block number 495,866, Bitcoin Silver with
@Smule: o #!$%@?, nie zauważyłem nawet :D, #!$%@? będzie ale potem to nie wiadomo. Zobacz co ludzie pisali o bch? jedna pompka i projekt pada. Jaka jest prawda? projekt stoi tak jak są zawzięci jego autorzy i ich przekonania możliwych odbiorców. Więc i btcgold może kosztować 2000$. Jeszcze na dodatek btgold nikt nie kopał, wytworzyli go tyle ile jest btc więc na starcie ma kapitalizację 5mld
@Smule: @pawelwykop: Mnóstwo ludzi kopie BTG na GPU. Będzie jeszcze ładna pompa na tym. Warto poczekać.
Natomiast z tego, co patrzyłam, to Diamondem nie można jeszcze handlować. Kontrakty future. Tylko chińskie giełdy. Wallety jakieś takie... no i nie można depozytów nigdzie robić.
@mampytanieotak: Może będzie może mnie śmieszy mnie po prostu rynek krypto gdzie scama z preminem i portfelami malware, w którym nie potrafili poradzić sobie z RP wycenia się na 5 miliardów ;D Gówno jakiego mało ale nawet to da się spompować. Współczuje ludziom którzy się w to załadują, potem będą zrzucać na stracie 95%
@Smule: piękna sprawa ten market cap swoją drogą
Ktoś ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) kiedyś fajnie to podsumował: jeżeli ziarnko z kuwety mojego kota sprzedam za 1000 dolarów jakiemuś debilowi, to oznacza że mój zwierzak robi w miliardy dolarów? :D