Wpis z mikrobloga

@Drmscape: Z tego co widzialem nowki po 650 zl... lepiej uzywana w b.dobrym stanie kupic za 350-400 zl.
Jest to zdecydowanie lepsza kierownica od Thrustmastera z dobrym Force Feedback i 900 stopni obrotu.
Pedaly niestety ma dosc slabe, prawie zadnego oporu. Jak poszukasz to znajdziesz wiele rozwiazan poprawy ich dzialania albo wymiany (np. Thrustmaster ma troche lepsze pedaly).

Na start DFGT bedzie idealne.
kupuję F1 2018 i najbardziej #!$%@?ą kierownicę jaką znajdę


@Drmscape: Widzę trochę zszedłeś z budżetem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tych "najbardziej #!$%@?" masz na przykład to: https://www.fanatec.com/eu-en/bundle/product/forza-motorsport-wheel-bundle-for-xbox-one-and-pc.html

A i tak znajdziesz lepsze (i droższe)

Z realistycznych opcji na początek to wspomniana, używana Logitech Driving Force GT, ewentualnie lepsze G25 i G27.
Z nowych najtańszy sensowny jest Thrustmaster T150 lub T150PRO (3 pedały zamiast 2)
Widzę trochę zszedłeś z budżetem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@radd00: Nie byłem świadomy, że to może tyle kosztować. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No właśnie mam pewne opory przed kupnem używek, tym bardziej, że ta DFGT to tak za 500 zł bardziej używana, nie 300-400.
@Drmscape: Problem z budżetówkami jest niestety taki, że niski pułap solidnego entry level zaczyna się gdzieś od 800pln+, ewentualnie pomyślałbym nad poszukaniem używek typu DFGT + lepsze pedały (stockowe to totalny gównoplastik), lub G25/G27. Ja osobiście proponowałbym poczekać i kupić Thrustmastera T150/TMX Pro lub po prostu nowe G29/920, jest sporo różnic między tymi dwoma kierami aczkolwiek na entry level nie poczujesz praktycznie różnicy w mechanizmie FFB, bardziej patrzyłbym na niezawodność i
@Drmscape: Znaczy się ja tam 80h sobie dobiłem, fajne tryby są, online odpuściłem bo to parodia. Jeden wielki NASCAR gdzie wszyscy się tłuką, chyba, że brak kontaktu włączysz między bolidami. Tylko, że ja na padzie. Póki co nie gram z braku czasu, ale kilku kumpli odpuściło sobie po kilku godzinkach mówiąc, że nuda.
@the_white_crystal:

ale kilku kumpli odpuściło sobie po kilku godzinkach mówiąc, że nuda.


Wiadomo, nie każdy ma potrzebę kupna kierownicy bo to jednak niemały wydatek, ale jeżeli Twoi kumple grali na padach i im się znudziło to wcale im się nie dziwię bo liznęli cukierka przez papierek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Drmscape: uwielbiam jak ktoś się napali i rzuca "dawajcie najlepsze co macie kuhwa" no bo przecież ile to może kosztować zabawka do komputera? 200-300PLN? ( ͡ ͜ʖ ͡)

A potem okazuje się że OSW to jakieś 20k PLN

Jak nie chcesz się #!$%@?ć 2 szukanie używek to bierz t150
Jeszcze dodam tak coś od siebie o multiku - lagi, wszędzie lagi, netcode jest tragiczy, do takiego AC nie ma porównania. Ludzie w większości jeżdża specjalnie na kontakt. Wpadają na dohamowaniach, wywalają z toru, jak tylko dogonisz zaraz znowu dostajesz strzała. Kupowałem grę z myślę głównie o singlu, ale miałem nadzieję, że multik bedzie chociaż trochę grywalny. Nie jest ani trochę.