Wpis z mikrobloga

Nie każda kobieta jest utrzymywana przez mężczyznę


@cziastko: a gdzie napisałem że każda jest utrzymywania? argumentujesz odrywajac sie od tematu, super manipulacja #!$%@?

i nie każda według wykopowej logiki wiąże się tylko z kimś kto dużo zarabia.


bo nie ma tylu mezczyzn ktorzy duzo zarabiają, ale chciałybyscie :) tak samo nie kazda wiaze sie z modelem, a chciałaby przystojnego. zycie. za to 80% kobiet wybiera mezczyzn zaradniejszych, silniejszych i lepiej sytuowanych
chlip chlip, biedny facet... tak chciałby umyć kibel i wywiesić pranie, a nie może...

trzymaj się @Ambiwalentnik, będę do Ciebie pisać


@Marbarella: widzisz, ja podaje argument, a ty DRWISZ, mimo ze pokazałem że jest racja, ze to kobiety chcą by tak było. tyle stac was, na uderzanie personalne i dorabianie emocji. a nawet jakby sie żalił mężczyzna, to empatii brak, tylko drwinki. same swoim zachowaniem pokazujecie jakie jestescie puste
Są więcej warte niż Wasze wywody o tym, że wszystkie kobiety są złe :D


@Cockatrice: nie ma takich wywodów, kolejna tępa dzida która insynuuje cos co nie było powiedziane. argumentus nostradamus. tak to jest jak sie przegrywa dyskusje i wie ze nie ma racji

Nie byłam w takiej sytuacji, bo jak poznawałam się z moim partnerem oboje nie zarabialiśmy. Ale jednocześnie wiem, że by mi to nie przeszkadzało bo znam swoje
@biblee: ból dupy kolejnej rozowej, jak mnie to cieszy. tak nie umiecie dyskutowac na argumenty, odniesc sie do danego zagadnienia, tylko znowu kolejna personalnie atakuje, jak to w gimnazjum. szkoda ze takie jak wy w ogole glos moga zabierac go z takim iq i poziomem buractwa powinnyscie co najwyzej sprzątać kible
@arsaya: twoja matka nie umie powalczyc o swoje, jesli ma logiczne argumenty na to ze robi dokladnie tyle samo co mezczyzna, ktory ma takie samo doswiadczenie jak ona, staz pracy, wyksztalcenie i umiejetnosci. jesli wszedzie zachodzi rownosc, totwoja mama po prostu nie umie powalczyc i tego wykazac. wniosek? jest cos z nia nie tak
@Ambiwalentnik skąd bierzesz te swoje dane o kobietach? Pokaż mi badania, statystyki to się tobą zgodzę. Póki co jest to dla mnie #!$%@? o niczym, bo nie masz żadnego pojęcia o tym jakie są kobiety, a swoje życiowe prawdy wyczytałeś w Internecie

Serio #!$%@? mnie bierze jak widzę takie urąganie kobietom bez żadnego powodu, bo tak, bo tak się przyjęło na wykopie. Żenada

Co do dowodów w zachowaniu. Mam partnera którego kocham
@Ambiwalentnik: A co mam z Tobą dyskutować po tekstach takich jak te:

jakie naturalne? naturalnie wybieracie tych ktorzy lepiej zarabiaja, dlatego sa to starsi mezczyzni, a nie ze sa starsi to zarabiaja wiecej


Oczywista głupota wyssane z palca. Rozumiem z dziewczyny w wieku 15 lat chodzą z takimi co mają 16-17 też dlatego, że jak starszy to lepiej zarabia? Tony par dokoła które się poznały jako studenci kiedy nie mieli grosza
@arsaya Skoro ma takie samo doświadczenie, wykonuje te same obowiązki i pracuje tyle samo godzin to niech mama popracuje nad asertywnością. Facet się lepiej targował przy rozmowie o pracę to dostał więcej. Gdyby było tak jak mówisz to żaden Janusz nie zatrudniały mężczyzn, a tylko kobiety.
tobie potrzeba badan, a mi odpowiedzi co do samej ciebie, bo bedziesz najlepszym dowodem. byłaś w takim zwiazku, byłaś zakochana w takim mezczyznie? no nie, bo bys nie odwracała kota ogonem. tyle starczy.


@Ambiwalentnik: Jakim cudem moja sytuacja ma być dowodem na tezę opa o OGÓLE kobiet? To dowód anegdotyczny. Dlatego potrzebuję badań, żeby móc potwierdzić ogólną tendencję. Nie, nie byłam w takim związku, ale to nie jest żaden argument -
Rozumiem z dziewczyny w wieku 15 lat chodzą z takimi co mają 16-17 też dlatego, że jak starszy to lepiej zarabia?


@Amayor: nie, to znaczy ze wam sie tacy podobaja, podnosza wam ten status. starszy ooo, madrzejszy, mozna sie pochwalic przed kolezankami. pozniej juz typowo chodzi o kase, doswiadczenie, umiejetnosci i wszystko inne. ma bc facet lepszy, bo przynosi korzysci. same ich nie dajecie :)
nie ma takich wywodów, kolejna tępa dzida która insynuuje cos co nie było powiedziane. argumentus nostradamus. tak to jest jak sie przegrywa dyskusje i wie ze nie ma racji


@Ambiwalentnik: Siedzimy na wykopie, jak mi powiesz że nigdy nie widziałeś tu facetów jojczących na to jakie kobiety są złe, to zaśmieję się głośno :D

wiesz ile zjesz.


@Ambiwalentnik: #!$%@? dupa i kamieni kupa, to tak jakby powiedzieć że nie wierzy
Jakim cudem moja sytuacja ma być dowodem na tezę opa o OGÓLE kobiet? To dowód anegdotyczny. Dlatego potrzebuję badań, żeby móc potwierdzić ogólną tendencję. Nie, nie byłam w takim związku, ale to nie jest żaden argument - to tak jak powiedzieć, że ktoś jest w stanie kogoś zamordować, bo niby mówi że nie, ale nigdy nie miał takiej szansy.


@libmor: takim cudem, ze jest to dowod w najblizszym wydaniu. jesli nawet
Siedzimy na wykopie, jak mi powiesz że nigdy nie widziałeś tu facetów jojczących na to jakie kobiety są złe, to zaśmieję się głośno :D


@Cockatrice: aa to teraz zmienilas zdanie ze to inni tak mowia, a nie ja? widzisz tyle twoje argumenty znaczą. zaleznie od sytuacji sobie je dostosujesz i nie przyznasz ze nie masz ich. w dupie mam jakis 2 czy 3 gosci ktorzy cos pisali ze kobiety są złe.
@av18 To mi przypomina sytuacje jak w piekarni jedyna kobieta która pracuje raz się #!$%@? do szefa dlaczego faceci mają od 3k w zwyż a ona za 2,2 robi "to samo"
Majster ładnie podsumował 'No, to od jutra robisz za stawkę faceta, fajnie się składa bo akurat dostawa mąki jest, ale raz, same się nie przeniosą do magazynów"
I tak się skończyło gadanie o tej samej płacy XD