Wpis z mikrobloga

@Markizek wiem,że w przypadku piechoty ma być ich 7 + 2 artylerie.Oczywiście do tego daje zwiad,saperów i szpitale polowe.Jak układać resztę tego nie wiem. Ale nawet tak ułożona piechota dostaje w łeb.
@skywalkergw wiele rzeczy może wpływać na to.1. Dywizje wyposażone na 100%?
2. Masz na stanie wyposażenie?

@ppiasq Tzn wiesz. Wyzwaniem jest obrona Polski w 39r bez zmiany ustroju i bez tworzenia Międzymorza, jest to trudne, ale jak się wie w co iść i ustawia się badania pod cele narodowe to szanse rosną. Potem nuda się robi.
@Pituch no tak,wszystko mam uzupełnione na 100% dlatego nie mam pojęcia co robię źle.Rozumiem że może mnie wydymać Francja ale jak armia nie wygrywa starć z Jugosławią to coś jest nie tak.
@Pituch Typowe AI jest typowe. Choć muszę przyznać, że jak grałem Rumunią i nie oddałem Bessarabii, to Ruscy nie byli tacy skorzy do rozbijania sie o moje forty. Musiałem więc przeprowadzić ofensywę i okrążać ich siły jak Niemcy w 41 xD Kocioły lwowskie, białostockie i kurlandzkie na propsie.
@skywalkergw
Musielibyśmy chyba zobaczyć nagranie twojej gry i zobaczyć co robisz źle, bo niemieckimj dywizjami 7/2 to wystarczy ustawić plan, kliknąć start i juz