Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie do emigrantòw z UK a konkretnie ze Szkocji. Chcę kupic na ebayu pewien wozek dzieciecy. Niestety sprzedajacy mieszka gdzies w #!$%@? daleko (iv36 2qd) i nie oferuje przesylki miedzynarodowej ale dogadalem sie ze jak zalatwie kuriera ktory po to podjedzie to wysle. Wiem ze w polsce mozna bylo zamowic takie cos a jak jest w uk? Chodzi o dwa kartony kazdy ok. 20 kg. #uk #szkocja #przesylki #dhl
  • 12
@orbitowski: jakby bylo lepiej to bym tak zrobil. Nie wszystkie wozki sa tanie a rozbieznosc w uzywkach potrafi siegac 300-400 euro. Chyba wezme dpd. Wyjdzie mi ok. 100 funtow do Austrii
@Akira: Wrzuć w google kurier szkocja-polska, przesylaraka(.)pl, ja np korzystałem z maxkurier żeby przewieźć tv (Polska-Szkocja). Jest dużo prywatnych przewoźników cena do 20 funtów za 20kg, ale w twoim przypadku liczą się gabaryty - instrukcje znajdziesz na stronach przewoźnika. Większość przesyłek obsługuje DPD.

Sam już nadałem TV, kota (w humanitarnych warunkach oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i kilka paczek - głownie Polska-Szocja. Jak coś to PW.