Wpis z mikrobloga

@RudyLis: #!$%@?, pazerni na kasę, gdy mieli hype na giereczke to specjalnie podzielili na dwie gry, teraz, gdy wyszedł PUBG znów połączyli je razem żeby się ratować. Żałuje wydanego na to gówno grosza.
@RudyLis w zasadzie niegrywalna. Od 2lat wygląda tak samo, ta sama jedna mapa, te same dwa samochody i te same trzy bronię. To wygląda jak demo
@Nienazwany: ale mnie nie obchodzi pazerność twórców, ja mówię gościu o samej grze, w którą mnie - zwykłemu użytkownikowi, gra się całkiem nieźle. mnie obchodzi sama rozgrywka, którą deweloperzy coraz bardziej urozmaicają. i osobiście wkurza mnie fakt, że tyle ludzi pod tym tagiem się udziela, jak to nie warto kupować tej gry, jak to jest to totalne dno, a ostatnio grali w nią z rok temu. jak ktoś woli pubga to
@RudyLis: za 18zł to warto, zapewne pograsz w to minimum te kilka godzin (zawsze mozesz refund na steam zrobic jak masz mniej niz 2h na liczniku w grze i max 2 tygodnie od daty zakupu), wiec w porownaniu np za 1,5godzinny film w kinie w weekend za 25 zł wychodzi całkiem ok ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogolnie ja mam na liczniku kolo 30h, gre kupilem dawno temu