Wpis z mikrobloga

Dopóki nie miałam konta na Wykop nie zdawałam sobie sprawy jak wielu chłopaków w młodym wieku nie może znaleźć dziewczyny, miłości i przez to czuja się samotnie, a nawet często depresyjnie.


@paula_pila: To wynik buzujących hormonów i złych wzorców społecznych. Dopiero koło 25 roku życia facet zazwycaj zaczyna rozumieć że "posiadanie" kobiety nie jest najważniejsze w życiu + że po skupieniu się na sobie kobiety same przyjdą.

Dzieciaki są teraz zostawione
@Obserwator_z_ramienia_ONZ Dopóki nie miałam konta na Wykop nie zdawałam sobie sprawy jak wielu chłopaków w młodym wieku nie może znaleźć dziewczyny, miłości i przez to czuja się samotnie, a nawet często depresyjnie.


@paula_pila: Mozesz im pomóc. Moze nie od razu do każdego mirka stulei z miłością, ale ze stulejarstwa chociaż by wyszli. Z drugiej strony nie opłaca się. Zazwyczaj to nawiedzone prawaczki od korwina czy podobnie.
@paula_pila: U mnie w robo, gdzie przedział to 19-33 lvl prawie wszystkie laski mają chłopaka/męża/byłego męża. Na 25 chłopa, dziewczynę/żonę ma z 5, wszyscy z nich są koło 30. Dwie płci, jednakowe środowisko i przedział wiekowy. A takie dysproporcje.
Pozdro, nie wiem, gdzie trzymałaś głowę, bo w jakimś dziwnym miejscu nie pracuję. Podejrzewam, że to dlatego, że kobieta co jest chociaż 5/10 nie ma większych problemów ze znalezieniem kogoś na samotność,