Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rano, gdy wychodziłem z klatki pewna pani przytrzymała mi drzwi i to nie dlatego, że jestem jakiś niepełnosprytny, ale dlatego, że prowadziłem rower. Wychowany jestem przez rodziców na kulturalnego człowieka, więc gdy tylko wynurzyłem się na chodnik to postanowiłem odwdzięczyć się tej młodej damie i powiedziałem "Dziękuję bardzo serdecznie", na co ona "Nie ma za co", a ja odruchowo i w pewnym roztargnieniu odpowiedziałem "Proszę". Babeczka tylko spojrzała się na mnie dziwnie i poszła w swoją stroną, a ja z zażenowania swoim gapiostwem zrobiłem trzy kółka dookoła osiedla i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

#logikaniebieskichpaskow #coolstory #truestory #wroclaw #heheszki #humor nie #pasta
  • 12
@gonzollo: aż mi się przypomniało jak w zamierzchłych czasach w gimbazie nauczycielka rozdawała sprawdziany i podeszła do koleżanki, podając jej kartkę, a ta zamiast "dziękuję" powiedziała "dzień dobry" (ʘʘ)
Mi się czasem zdarza pożegnać przez telefon "pa" lub "na razie", np. gdy rozmawiam z jakąś firmą/urzędem ( ͡° ʖ̯ ͡°)