Wpis z mikrobloga

@ddr2: przemyśl czego potrzebujesz i zastanów się ile możesz na to wydać:
- jeśli to kwota 10zł/mies lub mniej, to bierzesz co znajdziesz i kleisz sam, bo przecież Twój czas i tak jest za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- do 100zł / mies zmieści się większość podstawowych pakietów usług SaaS / chmura itp
- do 1000 zł / mies. - któreś z powyższych trochę scustomizowane
-
@ddr2: jak ja miałbym brać SaaS'a to brałbym albo shoplo (testowałem, jest super intuicyjne i ogarnie to nawet najwiekszy kretyn xD) albo iai-shop (droższa opcja chyba, ale za to z tego co słuchałem fornalskiego (założyciela) na konferencjach i z tego co widzę na sklepach w ogóle, jest o wiele łatwiej go sobie pozmieniać pod swoje preferencje).

Myślę nad swoim sklepem, ze swoim towarem, i myślę właśnie nad shoplo - to chyba
@ddr2 jak chcesz szerzej pogadać- zapraszam na PW. Ż przyjemnością podzielę się wiedzą i doświadczeniem.

Shoplo- omijaj
Shoper, iai albo atom Store- to 3 syatemy e-commerce typu saas ( dzierżawione) które warto wziąć pod uwagę.

Prestashop albo Magento- to platformy typu open Source
@withoutSmallGarden: a może napisz jak możesz tutaj, czemu shoplo omijać.Widzę że jest jeszcze kilka osób zainteresowanych, myślę że chętnie przeczytają a ja sam na przykład jestem bardzo zainteresowany akurat tą platformą.
@ddr2: ok rok temu konsultowałem uruchomienie sprzedaży internetowej pewnemu producentowi odzieży. Byli już w trakcie prac na Shoplo. Po chwili spędzonej w panelu administratora i obejrzeniu ich oferty - wiedziałem że nie warto w to brnąć i odradziłem klientowi.
Ten się nie posłuchał - pół roku później po kolejnych inwestycjach zrealizowanych Shoplo - stwierdzili że platforma jest zbyt uboga w funkcjonalności.

Ale dla wielu Januszy starcza na początek.

Na IAI i