Wpis z mikrobloga

@belwarg widzę że niektórzy nie potrafią czytać. Wyjaśniłem parę postów wyżej, że jest coś takiego jak "SPECJALNE UPOMINKI", których darczyńca NIE MUSI spełniać i jest to coś ekstra... podstawowe potrzeby są wymienione i nie jest to co wkleiłes.

Zaraz ktoś wrzuci post, ze "Pan Marian ma 32 lata i nie pracuje" i zacznie gownoburze ze jak to młody i zdrowy człowiek nie pracuje?!?!? Wtf bez doczytania i wklejenia fragmentu: "Niesty Pan Marian
@dolOfWK6KN ?? Lol xd jakie po,pis czy inne Trumpy, jakie dotacje? Xd gdybyś przeczytał moje wypowiedzi pod tym postem i je zrozumiał to byś zauważył że nie bronię za wszelką cenę akcji i widzę w niej błędy. Ale nie, najlepiej się dowalic do kogoś i wyjeżdżać z polityką, o której nie mam pojęcia i w ogóle nie nawiązywałem.
Po prostu szukałem wyjaśnienia.
Perfumy damskie słodkie

Słuchawki bezprzewodowe dla Tomka

Głośnik bezprzewodowy dla Jakuba

Głowa z włosami do stylizacji


@belwarg: To są prezenty dla nich nie przedmioty pierwszej potrzeby
@Kopinho nie znam, są u mnie w firmie osoby które bawią się w to, w usuniętym komentarzu była stara wiadomość jaka latała po firmie Mald może potwierdzić, ogólnie od tamtego czasu poprosiłem by się ode mnie odstosunkowali, a o pomysłach wiem bo kolo z działu składa się na ps'a
@do_ob Osobiście byłem trzy razy wolontariuszem w szlachetnej paczce. Robiłem za tragarza i z kolegami zanosiliśmy paczki (nie braliśmy udziału w wyborze rodzin). Miasto Wrocław. Część z Was nie wyobraża sobie nawet w jakich warunkach ludzie mieszkają. Większość rodzin to rodziny po przejściach. Samotne matki, gdzie ojciec dzieci albo uciekł albo w więzieniu, albo matki uciekły ze względu na dobro dzieci. Rodziny z osobami z niepełnosprawnością. Samotni starsi ludzie. Babcie które przyjęły
Lol xd jakie po,pis czy inne Trumpy, jakie dotacje?


@gundogawa: Tak mi się skojarzyło. Jeszcze zapomniałem o Brexicie, Marie Le Pen i wszystkim innym co jest "zaściankowe" i występuje tylko na wsiach.

Po prostu szukałem wyjaśnienia.


I stwierdziłeś, że to z powodu wsi, czyli pewnej konkretnej mentalności. A no nie masz racji. Ludzie są różni, mieszkanie w wielkim mieście lub na wiosce nie jest wykładnikiem niczego.
@dolOfWK6KN w ogóle nie przeszło mi przez myśl żeby obrażać czy porównywać ludzi mieszkających na wsi i w mieście.
Po prostu chodziło mi o liczbę ludności zamieszkująca dany obszar. Poza tym użyłem słów: może, pewnie, a nie że mam pewność że to tam.
cukier


@feuer: fruktoze a nie glukoze czy sacharoze. Fruktoza też jest beee? Bo nie pamiętam. Błonnik wyciągasz ale mikroelementy ( witaminy) zostają. Sok to dobra opcja na węglowodany po treningu