Wpis z mikrobloga

Waldek #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr 180

Imię: Waldek

Wiek: 27

Miejscowość: Venray, Holandia


Kim jestem


Wygląd

Wariat i swir ale z klasa ;)

Brunet, niebieskie oczy, 182cm, 80 kg. Jezeli chodzi o styl to staram sie ubierac elegancko. Skora, pantofle, dobry zegarek. Omijam wszystkie swag, yolo itp.


Zainteresowania

Troche wolnego czasu spedzam przy aucie lub ze znajomymi. Lubie jezdzic po Holandii i zwiedzac miasta.


Czego oczekuję?

Mirabelka, ktora:

-zaakceptuje to, ze mam corke z kobieta, z ktora mi nie wyszlo pare lat temu.

-potrafi sie zachowac w towarzystwie i zna podstawy savoire vivre

-posiada humor, nawet ten czarny

-bedzie potrafila ze mna wyjechac na drugi koniec holandii, zeby zobaczyc cos na chwile po czym na drugi dzien obejrzec w spokoju dobry film.

-lubiaca zabawe w gronie najblizszych przyjaciół


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Kazdy dzien z ukochana osoba jest dniem idealnym.

Ale scislej okreslaja i odnoszac sie do pytania to ciezko od tak sobie wymyslec idealny dzien bo kazda spontaniczna sytuacja, wydarzenie lub wyjazd moze sie okazac, ze spedziny idealny dzien. Moze mily poranek we dwoje, wyjazd do fajnego miejsca, spotkanie z przyjaciolmi lub dobra kolacja w restauracji i dobry ale namietny seks przed snem.


Stosunek do ślubów, dzieci, używek.

Niestety sam pale i nie uwazam tego powodem do dumy. Jezeli chodzi o alkohol. Lubie wypic. Ale nie jestem typowym konkubentem;) piwo po pracy, dobry i nietuzinkowy trunek z przyjaciolmi czy wino przy filmie chyba nie jest przejawem "żulizmu" ;) co do narkotykow to uwazam ze kazdy byl mlody i "glupi". Czasy liceum itp. Nie jestem niewiniatkiem :) ale uwazam, ze wszystko jest dla ludzi ale z umiarem i dla umiejacych soe z tym obchodzic. Aktualnie omijam szerokim lukiem.


Napisz, nie musimy planowac rodziny ;) mozemy popisac, poznac się :)


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym zgłoszeniem i chcesz się skontaktować z autorem, to wyślij maila na adres akcjamirekszukazony@gmail.com, a przekażemy Ci kontakt do autora (w wiadomości podaj numer tego zgłoszenia)

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz @LeVentLeCri

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #holandia
nikablue - Waldek #mirekszukazony Ogłoszenie

Zgłoszenie z formularza nr 180

 Imi...

źródło: comment_eu0LzwKHEeT1NyxAJVYGyQbX2KKiKtYm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz