Wpis z mikrobloga

Nigdy nie byłem fanem Apple, ale teraz ich nowy telefon IPhone X jest naprawdę wyjątkowy z tym ekranem na całym przodzie telefonu. Do tego dobrze leży w dłoni. Zastanawia mnie natomiast dlaczego, w obliczu tego, bardzo znana firma Sony wypuściła na rynek niedawno coś takiego jak poniżej. Z grubymi "marginesami" na dole i górze, a do tego z obudową mającą ostre krawędzie. Telefon Sony kosztuje też bardzo dużo, ale IPhone X wygrywa tym zdecydowanie, że nie ma marginesów i warto do niego dopłacić. Moim zdaniem to naprawdę przełom bo to jedna z najważniejszych cech by ekran zajmował najwięcej, a obudowa najmniej. Samsung coś tam kombinował z tym zakrzywionym ekranem, ale to jest moim zdaniem głupota bo nikomu nie potrzebny ekran na krawędziach telefonu... Natomiast co do IPhona X to brawo, pierwszy raz pokazali coś naprawdę ciekawego.
Więc jak ktoś potrzebuje telefon dotykowy to IPhone X jest moim zdaniem najlepszy.

#telefony #sony #apple #iphone #ciekawostki #technologia #elektronika #swiat
Pobierz
źródło: comment_YAMRPBe5ilq78rcQVLFy4DzheFd79aHa.jpg
  • 23
@johanlaidoner: Sony nie pokazało nic z małymi krawędziąmi bo nie mają takiej technologii. Jedyna technologia jaką dysponują to mi display jak w xiaomi ale widziałeś jak to wygląda? Bo raczej wątpię że Samsung albo LG sprzedaliby im swoją technologię gdy dopiero co wprowadzili ja w swoich flagowcach.
@johanlaidoner Mobzilla w jednej z recenzji powiedział że ten ich upór to jakaś taktyka żeby się wyróżniać. Coś w tym chyba jest. Ja mam Xperia L i telefon dość wytrzymały (kilka razy mi upadł i żyje). A te nowe Xperie to porażka
@johanlaidoner: Miałem ostatnio podobne przemyślenia co do Sony. Przesiadam się z iP 7 na X ale jakiś czas temu chciałem zobaczyć co tam słychać u jednej z moich ulubionych (niegdyś marek), bo coś może mogłoby stanąć w szranki z X. Bardzo chwaliłem sobie Sony Z3, natomiast po zobaczeniu tego co wysłałeś powyżej... Słabo.

Dodatkowo, lubiłem ich serię laptopów Vaio Pro. Niestety ich już w ogóle nie produkują... Przynajmniej telewizory robią dobre.
@johanlaidoner: sony nie pokazalo jeszcze nic nowego po xz. musza pokazac w niedalekiej przyszlosci cos nowego. a co do nowego iphone x to faktycznie iphone wart uwagi, szkoda ze bateria w nim to takie same gowno jak w ostatnich.
@johanlaidoner Telefon (Sony) nie zmienia się jak #!$%@? co model to inaczej. Tu są zmiany ale telefon jest cały czas rozpoznawalny przez stałych klientów i innych (o #!$%@? ale grube ramki to sony na sto pro xD) I z tym tam wielkim wyświetlaczem na całe urządzenie to Apple nie było pierwsze. Kilka miesięcy wcześniej wyszedł telefon gdzie przednia powierzchnia to cały ekran poza miejscem na aparat na środki. Tam przynajmniej telefon skalowal
@johanlaidoner: jakieś 2 lata temu czytałem że sony w ogóle poważnie rozważało rezygnacje z wypuszczania smartfonów, też kiedys ich uwielbiałem, później wśród zwykłych ludzi poszła opinia ze ich telefony mulą, nie raz slyszalem jak ktos znajomy czy z rodziny przy wyborze nowego telefonu mowil ze nie chce sony bo sie zawieszaja. Wydaje mi sie ze oni najbardziej dostali ze starych graczy po tyłku, a szkoda bo niedlugo zostane same typowo chinskie
@johanlaidoner: też nie jestem fanem dużych ramek, ale zdecydowanie nie lubię okrągłych rogów. Mydelniczki takie jak Apple X czy Galaxy S 3 są u mnie skreślone nawet jakby mi dali za darmo. Tylko ostre krawędzie.