Wpis z mikrobloga

Nigdy nie byłem fanem Apple, ale teraz ich nowy telefon IPhone X jest naprawdę wyjątkowy z tym ekranem na całym przodzie telefonu. Do tego dobrze leży w dłoni. Zastanawia mnie natomiast dlaczego, w obliczu tego, bardzo znana firma Sony wypuściła na rynek niedawno coś takiego jak poniżej. Z grubymi "marginesami" na dole i górze, a do tego z obudową mającą ostre krawędzie. Telefon Sony kosztuje też bardzo dużo, ale IPhone X wygrywa tym zdecydowanie, że nie ma marginesów i warto do niego dopłacić. Moim zdaniem to naprawdę przełom bo to jedna z najważniejszych cech by ekran zajmował najwięcej, a obudowa najmniej. Samsung coś tam kombinował z tym zakrzywionym ekranem, ale to jest moim zdaniem głupota bo nikomu nie potrzebny ekran na krawędziach telefonu... Natomiast co do IPhona X to brawo, pierwszy raz pokazali coś naprawdę ciekawego.
Więc jak ktoś potrzebuje telefon dotykowy to IPhone X jest moim zdaniem najlepszy.

#telefony #sony #apple #iphone #ciekawostki #technologia #elektronika #swiat
Pobierz johanlaidoner - Nigdy nie byłem fanem Apple, ale teraz ich nowy telefon IPhone X jest...
źródło: comment_YAMRPBe5ilq78rcQVLFy4DzheFd79aHa.jpg
  • 23