Wpis z mikrobloga

#4konserwy dziś chciałem przeczytać artykuł na waszej stronie media narodowe I dowiedziałem się że jestem lewakiem... ale nie o tym.
chciałbym porozmawiać o tej rozbiórce Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie ( #polityka #pkin #warszawa )
Na pytanie Dlaczego chcecie go rozebrać, odpowiedź już znam bo Stalin nam go "podarował"
Spróbujmy odpowiedzieć na kolejne pytania:
Za co?

Z budżetu!

ale mamy dziury... może wiem! zróbcie zrzutkę by pokazać ilu was prawdziwych patriotów jest tu!
Ile to będzie kosztować?

em nie wiemy

Tu proponuje... byście poszukali w sieci firma rozbiórkowych i zapytali się ich za ile by rozebrali

e tam za dużo roboty zrobimy przet

Co dalej?

emmm ale jak to co dalej, symbolu ZSRR w stolicy już нет wiec o co chodzi

Spodziewałem się co najmniej odpowiedzi w stylu: "Postawimy Gigatntyczny Pominik Penisa samego Prezesa, na 2.5km w górę by był wyższy niż rysy" Wiecie plan jak by nie patrzeć #!$%@? ale jakiś zawsze

co ty #!$%@?ło cie #!$%@?? może ten no, jakieś centrum kultury i nauki

To już tam jest ale #!$%@? jedziemy dalej.
Więc zebraliście pieniądze, macie ekipe nic tylko #!$%@?ć w ścian... stać! tam są działające instytucje, załatwiliście im miejsce do pracy, nie że zapłaciliście za ich nowe lokum, ale oni się zgodzili tam przenieść?

no tak, można już bić czerwonych?

Można, ale delikatnie, archeologowie będą się kręcić prawda, i jak możemy ich olać do fundamentów to potem... pamiętacie co było w miejscu gdzie zbudowano PKiN w czasie wojny?.

nie należę do #neuropa bo oni też mają problemy z logicznym myśleniem, ale kurde wyłączenie z życia sporego kawałka stolicy europejskiego kraju, strata ciekawej architektury, brak planu co dalej... ale lewaków dupa piecze to chyba nie jest postawa patriotyczna.

W skrócie, czy ci co chcą burzyć mają jakikolwiek sensowny i pełny plan co dalej?
  • 6