Wpis z mikrobloga

Zostało 35 dni do świąt, zatem przychodzę z ratunkiem dla wszystkich #niebieskiepaski, którzy nie mają jeszcze prezentu dla swoich #rozowepaski (również sióstr, koleżanek, przyszłych różowych i nawet tych niedoszłych). Wybierałam rzeczy, które są raczej neutralne, z różnych kategorii i w różnym przedziale cenowym. Kierowałam się głównie swoim gustem, ale część pomysłów można modyfikować pod gust waszych różowych. Pomysły są głównie dla tych, którzy nie mają zielonego pojęcia co kupić, ani nawet za czym się rozglądać. Nie przedłużając, lista poniżej! :)

Do 50 zł:

- Kubek to zawsze dobry pomysł. Nikt mi nie powie, że nie. Są kubki dla fanek sów, misiów, pingwinów, a nawet lisów, w różnych kolorach. Są też specjalne kubki dla fanek minionków, albo kubki termiczne które niestety nieco przekraczają budżet.

- Uroczy brelok, dla tych, które kochają się w Batmanie, Ricku, albo Mortym. Breloki są jednak o wiele bardziej różnorodne i nie trudno będzie znaleźć inny, dopasowany do potrzeb obdarowywanej.

- Balsamy do ust, w kwiatkowym zestawie. O usta zimą trzeba dbać.

- Dla wszystkich, które nie są pogodzone z choćby najmniejszym światłem podczas snu, proponuję opaskę na oczy. Reniferową taką.

- Piżamy. Nie takie dla dorosłych kobiet. Są za to dla wielbicielek kotów, kosmosu, czy myszki minnie.

- Kapcie. Do piżamy. I żeby w stopy było ciepło. W renifery, albo w misie. Powyżej budżetu proponuję żyrafy, albo owce śmieszne takie.

Do 100 zł:

- Szlafrok. Żeby nocną modę dopełnić. Misiasty taki na przykład.

- Idealny krem na zimę. A nawet dwa.

- Jeśli jakaś różowa boi się smogu, to pewnie ucieszy ją maska antysmogowa. W kwiatki.

- Szalik. W ciepłych kolorach. Bo ciepło jest ważne. Taki, taki, albo ten. Może też być każdy inny.

- Termofor. Kot, albo sowa.

Do 200 zł:

- KOC. Syrenkowy, królikowy, dinożarłowy, albo śmieszny taki.

Powyżej 200 zł:

- Instax. No kto by nie chciał takiego upośledzonego słodziaka.

- Naszyjnik. Jak jesteście ze sobą mocno związani, albo ona lubi precle. Bo to węzeł, albo precel. Uroczy taki.

- Zestaw do robienia paznokci. No jak różowa lubi. Czy coś.


#prezenty #mirabelkipolecajo #swieta #zakupy
Pobierz puddin - Zostało 35 dni do świąt, zatem przychodzę z ratunkiem dla wszystkich #niebie...
źródło: comment_u6BNVDVBp98VEJ40RkM0rjenKMHpBULt.jpg
  • 50
@mk321: mam mam nie martw sie XD nie jest fajem DC ani innych komisów więc prezent jak najbardziej nietrafiony nie mniej jakby lubowała sie w takich rzeczach to czemu nie. Ty co na kolanka i biżuteria koneicznie bo inaczej foch i brak lodzika?xD
@puddin: wszyscy się plują że kubek zły, że nie... no jak macie na myśli jakiś zwykły, jednokolorowy kubek za 10 zł to może faktycznie, ale jest mnóstwo pomysłów, wzorów, są takie przeznaczone dla fanów seriali, miast, kotów/inny pomysł... no można wybierać i przebierać. W dodatku takie fajniejsze zwykle są też droższe, więc myślę że na prezent jest to fajny pomysł bo mało kto raczej zdecyduje się sam sobie kupić kubek za
@Klepajro: a znasz jakąś dziewczynę, która jest fanem Batmana? No właśnie... W propozycjach wygląda fajnie, ale w rzeczywistości nikomu nie będzie pasować.
@mk321: czesciowo masz racje, aaaaaaale..
- ja tam skarpetki uwielbiam dostawac, no nie wiem, zboczenie jakies mam, nigdy mi skarpetek malo.
- kocyk syrenka jest rewelacyjny. Nie, nie jestemw gimbazjum, cwiercwiecze juz dawno za mna, a gdy dostalam niedawno taki na urodziny od meza (wyczail, ze sobie takie przegladalam), bylam wniebowzieta - sa urocze. A nie ma nic zlego w tym, ze w kazdym z nas drzemie male dziecko czasem.
-
Pobierz agaja - @mk321: czesciowo masz racje, aaaaaaale..
- ja tam skarpetki uwielbiam dosta...
źródło: comment_CQMZv0TxMv3izirDEodacuQKQrCqr6n7.jpg
@mk321: kolezanka sie napracowala i jako rozowy, ok 70% prezentow z tej listy chetnie bym przyjela. Pizam nigdy dosc, kubkow tez mam duzo i we wszytkich pije. I o dziwo umiem je domyc. A w naszyjniku nie widze precla, tylko wezel. Termoforow rozowe uzywaja co miesiac. Wazelina to nie powiem do czego sie nadaje. Dobry balsam nawilzy, doda koloru i jeszcze bedzie ladnie pachnial. Jesli juz tak stawiasz na taniosc, to
@mk321: Kubek - mam co prawda dużo, aż za dużo, ale też nie używam jednego czy dwóch kubków. Bywa tak że trzy na raz lądują w zmywarce i wtedy przydaje się kolejny. Trzeba tylko rozważnie dobrać kubek do obdarowanego, ja np. ucieszyłabym się z kubka z pusheenem, kto inny z avengersami.

Kubek termiczny - lepsze (i droższe) kubki są szczelne. Najtańszy z tych lepszych to Neverland Explorer, ok. 50zł - nosiłam