Wpis z mikrobloga

Zostało 35 dni do świąt, zatem przychodzę z ratunkiem dla wszystkich #niebieskiepaski, którzy nie mają jeszcze prezentu dla swoich #rozowepaski (również sióstr, koleżanek, przyszłych różowych i nawet tych niedoszłych). Wybierałam rzeczy, które są raczej neutralne, z różnych kategorii i w różnym przedziale cenowym. Kierowałam się głównie swoim gustem, ale część pomysłów można modyfikować pod gust waszych różowych. Pomysły są głównie dla tych, którzy nie mają zielonego pojęcia co kupić, ani nawet za czym się rozglądać. Nie przedłużając, lista poniżej! :)

Do 50 zł:

- Kubek to zawsze dobry pomysł. Nikt mi nie powie, że nie. Są kubki dla fanek sów, misiów, pingwinów, a nawet lisów, w różnych kolorach. Są też specjalne kubki dla fanek minionków, albo kubki termiczne które niestety nieco przekraczają budżet.

- Uroczy brelok, dla tych, które kochają się w Batmanie, Ricku, albo Mortym. Breloki są jednak o wiele bardziej różnorodne i nie trudno będzie znaleźć inny, dopasowany do potrzeb obdarowywanej.

- Balsamy do ust, w kwiatkowym zestawie. O usta zimą trzeba dbać.

- Dla wszystkich, które nie są pogodzone z choćby najmniejszym światłem podczas snu, proponuję opaskę na oczy. Reniferową taką.

- Piżamy. Nie takie dla dorosłych kobiet. Są za to dla wielbicielek kotów, kosmosu, czy myszki minnie.

- Kapcie. Do piżamy. I żeby w stopy było ciepło. W renifery, albo w misie. Powyżej budżetu proponuję żyrafy, albo owce śmieszne takie.

Do 100 zł:

- Szlafrok. Żeby nocną modę dopełnić. Misiasty taki na przykład.

- Idealny krem na zimę. A nawet dwa.

- Jeśli jakaś różowa boi się smogu, to pewnie ucieszy ją maska antysmogowa. W kwiatki.

- Szalik. W ciepłych kolorach. Bo ciepło jest ważne. Taki, taki, albo ten. Może też być każdy inny.

- Termofor. Kot, albo sowa.

Do 200 zł:

- KOC. Syrenkowy, królikowy, dinożarłowy, albo śmieszny taki.

Powyżej 200 zł:

- Instax. No kto by nie chciał takiego upośledzonego słodziaka.

- Naszyjnik. Jak jesteście ze sobą mocno związani, albo ona lubi precle. Bo to węzeł, albo precel. Uroczy taki.

- Zestaw do robienia paznokci. No jak różowa lubi. Czy coś.


#prezenty #mirabelkipolecajo #swieta #zakupy
Pobierz puddin - Zostało 35 dni do świąt, zatem przychodzę z ratunkiem dla wszystkich #niebie...
źródło: comment_u6BNVDVBp98VEJ40RkM0rjenKMHpBULt.jpg
  • 50
@puddin Ok to moze podam zainteresowania: architektura (mam identyczny kubek termiczny co zapodałaś i wszyscy nazywają go architektonicznym kubkiem xd), pieczenie ciast, ciasteczek, babeczek itd. robienie wina i nalewek... hmm koty już raczej odpadają bo mam juz mnóstwo gadżetów z nimi xD z takich mniejszych hobby to narciarstwo, bieganie i kraje skandynawskie ogólnie :) ʕʔ
przychodzę z ratunkiem dla wszystkich niebieskiepaski, którzy nie mają jeszcze prezentu dla swoich rozowepaski


@puddin: Gdyby wypowiedź ropoczynała się tak jak poniżej, to może bym nawet przeczytał.

przychodzę z ratunkiem dla wszystkich niebieskiepaski, którzy nie mają jeszcze rozowepaski
- Kubek to zawsze dobry pomysł. Nikt mi nie powie, że nie. Są kubki dla fanek sów, misiów, pingwinów, a nawet lisów, w różnych kolorach. Są też specjalne kubki dla fanek minionków, albo kubki termiczne które niestety nieco przekraczają budżet.


Kolejny kubek do zbierania kurzu? Takie jak są rozdawane za darmo? Większość z tych kubków reklamowych (czy z innymi grafikami w sklepach - bo to jest to samo) są w środku chropowate
@puddin: ale jak coś, to bez obrazy. Tak tylko wylałem hejt na propozycje, żeby pokazać, że znalezienie dobrego prezentu dla różowej to nie taka łatwa sprawa. Ogólnie propsy za poradnik i chęć pomocy.
@puddin: Właściwie zgadzam się z @mk321 Wolałabym dostać pieniądze w kopercie i kupić sobie coś co mi się naprawdę przyda, niż kolejny kubek. Z ilu kubków można pić naraz? Jak ktoś przyjdzie w gości, to też nie przyda się, bo nieładnie to wygląda, jak każdemu poda się herbatę w innym kubku, takim nie do pary. Kosmetyki przemilczę, bo nigdy nie mamy pewności jak on wpłynie na cerę danej osoby. Breloki, piżamy,