Wpis z mikrobloga

Tak czytam te wszystkie wpisy #rozowepaski i #niebieskiepaski na temat #tinder i chciałam tak o, z dupy, dodać Wam otuchy, że w końcu traficie na tego męża/żonę, a nie chłopaka/dziewczynę ()
Ja mojego niebieskiego poznałam jak miałam lvl 15 on 23, jesteśmy ze sobą już siedem i pół roku, miesiąc temu się zaręczyliśmy, nadal potrafi mnie zaskakiwać i nie wymieniłabym go na żaden inny model ()
Także głowa do góry i miłego, sobotniego wieczoru wszystkim! Może dzisiaj poznacie tego/tą jedynego/jedyną :)
A my dzisiaj pizza i Punisher do oporu <3

#sobota #sobotawieczur #gownowpis #zwiazki
  • 18
@Saganis: no rozne sa przypadki.
Ale jesli sie jest z kims, kto mial wielu partnerow, to tez nie ma gwarancji zadnej - rownie dobrze mozna uznac, ze nie potrafil przy jednej/jednym zostac, bo go monotonia znuzyla.

Ja w sumie znam sporo przypadkow w wersji "jeden chlop/jedna kobita" i wszystko hula.
Sama tak mam i ani razu nie zdarzylo mi sie o innym pomyslec - gdybym miala to zrobic, zwlaszcza w kontekscie
Ja mojego niebieskiego poznałam jak miałam lvl 15 on 23, jesteśmy ze sobą już siedem i pół roku, miesiąc temu się zaręczyliśmy, nadal potrafi mnie zaskakiwać i nie wymieniłabym go na żaden inny model ()


@Szpeju: nie no spoko właśnie spędzasz najlepsze lata swojego życia z jakimś pewnie łysatym oblechem, pewnie ma jeszcze #!$%@? bęben jakby calgonu nie brał ( ͡° ͜ʖ
@Sniezny_Koczkodan stulejka pęka, że mam osobę, do której chcę wracać i mnie kocha? ( ͡° ͜ʖ ͡°) siedź dalej w piwnicy i miej ból dupci o wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pewnie łysatym oblechem, pewnie ma jeszcze #!$%@? bęben jakby calgonu nie brał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@? on ma 30 lat, a nie 60 XDD
@Szpeju: wybacz, ale jak znam takie związki to zazwyczaj facet #!$%@? się byciem stulejką, która ma jakąś pracę za 3-5k zł a dziewczyna na to poleciała, bo w LO była królem życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@agaja mam to samo podejście :) a wiek to tylko liczba i powtórzę to jeszcze raz- niebieski ma 30 lat a nie 60, to naprawdę żadna różnica :P poza tym mamy wiele wspólnych zainteresowań jak muzyka, gry czy nawet wspólna pasja szycia ubrań na larpy :)