Wpis z mikrobloga

W związku z tym wpisem mam zaszczyt zaprezentować społeczności mirko wersję beta mojej apki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypomnę tylko, że to taki #tinder dla graczy, ale zamiast miłości (xD) możesz za jej pomocą znaleźć kompana do gry. Dodam jeszcze raz, że to wersja beta i jest w niej jeszcze wiele do zrobienia, ale zdecydowałem się udostępnić, bo jest już w stanie spełnić swoją podstawową funkcję.

Możecie dać plusa, żeby więcej mirków zobaczyło, bo jak sami rozumiecie, taka aplikacja nie ma sensu bez użytkowników.

Link do pobrania APK: POBIERZ
Proszę o wyrozumiałość i miłego testowania ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tinder #steam #gry #retrogaming #leagueoflegends #worldofwarcraft #worldoftanks #heroes3
Pobierz
źródło: comment_xf9Zeq1WV3DVBJ5TwsElDAEogHfGYVuq.jpg
  • 86
Cześć widziałem ze na teamspeak pod adresem Invicta-Gaming.com znajdziesz dużo graczy do tej gry. Fajna miła administracja, uporządkowane kanały, każdy może dostać kanal prywatny lub dla swojej drużyny, naprawdę polecam zajrzeć
@k1000 projekt umarł? Zostawiłem sobie na później do pobrania i w sumie minęło 6 miesięcy po których chciałem pobrać apke, a tu dupa strona nie odnaleziona :(
@matiserek: bardzo mi miło, że ktoś po takim czasie pamięta o mojej aplikacji. Projekt nie umarł, ale bardzo mi w nim przeszkadzają studia. Projekt idzie powoli do przodu i dodatkowo mam dwóch pomocników ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Nie chcę podawać terminów, jedynie chciałbym powiedzidzieć, że wersja którą opublikujemy będzie nieporównywalnie lepsza od tej, którą tutaj prezentowałem.