Wpis z mikrobloga

Pół miliona ofiar to poświęcenie na które jestem gotów.


@ImInLoveWithTheCoco: ja jako dobry narodowec starałem się jak najbardziej zachować tkankę biologiczną narodu, między innymi przez doskonałe rozwinięcie technologii szpitali polowych. Bez nich straty byłyby prawie dwa razy większe.

Sowieci nagłym atakiem na Rumunię zaskoczyli nasze dowództwo, ale kocioł rumuński był ich gwoździem do trumny. Po zajęciu prawie całej Rumuni przez Sowietów wojska polskie wykonały nagly atak z Lwowa, a potem kierowały
zależy jaki poziom trudności, szczególnie w V


@Ni_czas_to_ni_miejsce: ja za dużych poziomów nie ustawiam, bo to zwyczajne cheaty dla AI, gdzie komputer dostaje idiotyczne premie do zadowolenia i statystyk, ale dalej głupio kieruje ekspansją i jednostkami.

Dość powiedzieć, że jeszcze nigdy nie widziałem, żeby komputer ulepszał wszystkie pola, którymi dysponował, a to daje ogromną przewagę.
@Lawrence_z_Arabii:

łatwa, ale civy są dla mnie banalne na singlu więc miej to na uwadze


O? Se spróbuj Civilization (tej pierwszej) w następującej konfiguracji: największy losowy kontynent i siedem cywilizacji, poziom Emperor. A potem pogadamy, jakie są łatwe w singlu.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Polkop: Owszem. Jeśli Polską, po podbiciu zaledwie państw bałtyckich da radę podbić ZSRR ze straconymi zaledwie pół miliona żołnierzami, do tego w mniej niż rok, to coś jest nie halo. Niemcy przysłali ledwie kilkanaście dywizji na pomoc.
Ale cos mi sie wydaje ze czitujessz


@Polkop: jak niby? Kluczem jest jak najszybsza zmiana władzy na ONR i podbicie państw bałtyckich. A i jest taki myk, że jak masz koło stu dywizji, to Rosja wypowiada wojnę samym Niemcom, a Polsce nie. Daje to dodatkowy czas na przygotowanie się do wojny, ale nie ma co czekać bo ZSRR wzmacnia się jeszcze szybciej.
@Lawrence_z_Arabii:
I właśnie dlatego hoi4 jest za proste xD Rosja wypowiada wojne faszystowskim niemcom i pomija całkowicie faszystowską polske, która stoi jej na drodze seems legit. Jeszcze powiedz ze byles w osi.
Zmiania ideologii jest zbyt prosta, spokojnie możesz dowolnym krajem zostać faszystą a potem komunistą xD Ale kto nie chciałby zostać nazi skoro bonuxy do manpowera takie pieniezne.