Wpis z mikrobloga

MIrki, cebula jest we mnie silna.

Potrzebowałem wczoraj nowe ramki na tablice, więc wybrałem się do motoryzacyjnego. Miły pan w sklepie powiedział, że jak chce to może mi dać za darmo ramki z reklamą sklepu. W sumie to jeden kij co na tej ramce pisze więc podziękowałem i wziąłem. No i tak się akurat złożyło, że przed montowaniem tablic czyściłem starą naklejkę z szyby, miałem więc pod ręką zmywacz do paznokci i waciki, więc postanowiłem sprawdzić jak podziała zmywacz na reklamę na tej ramce.
No i nie jestem z siebie jakoś bardzo dumny, ale mam teraz czarną ramkę całkiem za free.

#heheszki #cebuladeals #virtuticebulari
wodzik - MIrki, cebula jest we mnie silna. 

Potrzebowałem wczoraj nowe ramki na ta...

źródło: comment_TPZao2lp9DwoY5jZbFVy3FURKzbvkvq1.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wodzik: gdzie k---a te ramki, dawaj adres w takim razie tego miłego Pana, bo akurat u mnie nie rozdają ramek, do tego trzeba kupić zmywacz do pazurów, to kolejne kilka złotych, można ewentualnie p------ć różowej, ale to grozi awanturą

takie to Twoje cebuladeals xD
  • Odpowiedz
@NaebanyMistrzu: Ja pierdykam, na tagu w uj syfu typu: "gdzie dostane kupony na ali", ale ty musiałeś się doczepić akurat tego wpisu, bo u Ciebie w sklepie nie dają ramek? No i pytałeś w ogóle? U mnie też facet nie miał ich na wierzchu. No masz jeszcze niezły tip od @leszek_SK jak ci nie pasuje opcja z sklepem.
  • Odpowiedz
@NaebanyMistrzu niby czemu? Te reklamy to takie k---a januszostwo że ja p------e. W naszym kraju to praktycznie każde auto ma jakąś debilna reklamę która tak naprawdę każdy ma w p-----e. O. Wyglądzie tego nie wspomnę bo wygląda to na samochodzie jak g---o. Dobrze kolega @wodzik zrobił, chociaż mógł kupić czarne, bo majątek to to nie jest xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@mroznykasztan z ciekawości czy da się zmyć. Zeszło jak marzenie. A potrzebowałem ramki na szybko, bo musiałem użyć auta, ale nowe z marką już zamówione na allegro...
  • Odpowiedz