Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w Lidlu drewniane zabawki niskich cenach. Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę uczestniczył w tym festiwalu, a jednak siedzę od rana pod drzwiami i czekam jak na Black Friday... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Życzcie szczęścia w polowaniu, bo już widzę że się madki schodzą. Powiedział ojdziec ( ͡ ͜ʖ ͡)

#lidl #warszawa #cebuladeals #oswiadczenie
sarmatawkapciach - Dzisiaj w Lidlu drewniane zabawki niskich cenach. Nie sądziłem, że...

źródło: comment_qghyA9atCxmz5csQcGGE3KkROCJX2Gtw.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sarmatawkapciach: Tak pasuje do zestawu z IKEA a także kilku innych (my mamy tory jeszcze chyba z Tesco). Same tory są w porządku ale ta kolejka na baterie to trochę tragedia, jej prędkość to jakiś 1 metr na minutę.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: ale wiesz, że każdy nowy "biurowy" pracownik Lidla nawet taki z centrali co na wykopowe 15k patrzy z politowaniem i podjeżdża pod sklep służbowym A6 musi spędzić w sklepie dwa tygodnie, żeby na własnej skórze przekonał się jak to działa, także nawet Iphone X się trafi wśród rozkładających towar w Lidlu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sarmatawkapciach: Nie przejmuj się. Kiedyś też uczestniczyłem w zabawie. Czasami naprawdę trafi się coś fajnego, a jeśli chcesz coś kupić to niestety bez pokazania się od otwartcia i walki nic nie kupisz :(. Igrzyska Śmierci ziom.
  • Odpowiedz