Wpis z mikrobloga

Wezwijcie onkologa...

Siedzę sobie spokojnie w #pracbaza i słyszę, że dwie różowe coś tam śmieszkują i nagle słyszę, "no na stówę nie będzie wiedział!" więc pytam czego znów nie będę wiedział. No i zaczyna się:

- Eeeeej, a powieeeeeeedz... co to jest bieżnik? hihihihihhihihihih
- No bieżnik to wierzchnia warstwa opony albo buta, ta część ze wzorem...
- HIHIHIHIHIHIHIHIHIH MÓWIŁAM AHAHAHAHAHA NO NIE MOGĘ, FACECI!
- NOOOOO, JAKIEŚ OPONY CO W OGÓLE HIHIHIHIIHHIH

ja mam wielkie wtf i mówię im żeby mi powiedziały co to jest bieżnik

- BIEŻNIK TO JEST OBRUS A NIE JAKIEŚ OPONY!!! NO JAK MÓJ FACET, ON TO SAMO POWIEDZIAŁ HIIHIIHIHIHIHIHIHI.

Nie tłumaczyłem im co to wieloznaczność, nie próbowałem polemizować które znaczenie jest częściej wykorzystywane.

#logikarozowychpaskow
  • 55
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok:

Stoję w kolejce, przede mną jakaś para, przed nimi jakaś laska, wcześniej wężyk starych bab. Laska się obraca i zauważa ją ta z pary. I się zaczyna.

- Ewa!?
- Klaudia?! O jaaa, Zajebiście się tak spotkać. W
  • Odpowiedz
@s3b4: było coś takiego, to była akcja Avonu, strasznie się skompromitowali, chyba nawet filmik wywalili xd chodziło o to że dwie karynki pytaly przypadkowych przechodniów co to te hybrydy, niebiescy rzeczowe odpowiedzi w nawiązaniu do motoryzacji, nauki czy mitologii, różowe - PAZNOKIETKI XD i wielka beka ze tylko kobiety wiedzą co to hybrydy itp.
  • Odpowiedz
@Mircosoft
@s3b4
@HonyszkeKojok

Kruci jak w tym kraju kobiety mają być normalnie traktowane jak tego typu idiotki za pomocą idiotycznych dowodów czy nielogicznego rozumowania udowadniają, że kobiety są górą. Jak można udowdniać swoją wyższość intelektualną nad innymi, nie rozumiejąc świata, języka (a podobno płeć żeńska ma większe predyspozycje lingwistyczne ale się z tego nie korzysta) i niuansów spostrzegania świata przez drugiego człowieka. To nawet nie dowód na głupotę, ale czegoś gorszego: zamknięta otwartość
  • Odpowiedz
  • 8
@Haradrim nie chodzi o to że im bieżnik w pierwszej kolejności kojarzy się z obrusem, tylko o to że nie wiedzą że bieżnik ma też inne znaczenie i jeśli ktoś powie że jemu kojarzy się z oponami to takie różowe zaraz robią sobie podś#!$%@? i cisną że się nie zna. Takim ludziom to tylko #!$%@? i do lochu.
  • Odpowiedz
@Haradrim: chodzi o ignorancję która wśród przeciętnych kobiet jest - kolokwialnie mówiąc - naturalna. #!$%@?. To w połączeniu z poczuciem wyjątkowości (archetyp księżniczki) tworzy twór pt. tępa dzida, lub eufemizując: imbecyl.
  • Odpowiedz