Wpis z mikrobloga

@ldldld: Wiesz, jakieś luksusowe dziwki pewnie zarabiają i więcej, za łykanie klocków i inne zabawy z arabami, ale to nie jest zdecydowanie powód do naśladowania.
Jest w tym gejmingu kilka teamów, które napędzają cały hype, po to, by pryszczaci błagali mamy o piniondze na gejmingowy sprzęt...
Jeden na milion zarabia 20k$ , a reszta sie masturbuje i wkleja każde jego pierdnięcie... to jakby wklejać Justina Biebera i sie podniecać, ile on
  • 141
@d4t4 Tak się rozpisałeś w sumie gadając o niczym. Nawiązałem do tego, że oceniasz ludzi po okładce, wyzywasz osobę obcą od knurów nawet jej nie znając. To tylko pokazuje twój poziom intelektualny w całej twojej wypowiedzi. Nawiązanie do dziwek co biorą hajs za łykanie gówna, rly? To porównanie jest tak #!$%@? mierne, że jedyne uczucie jakie miałem po przeczytaniu tego to zażenowanie. Nie wiem czy ty udajesz, czy naprawdę tak uważasz, no
@ldldld: Poprostu mam alergię na danielemagicale, csgo i mange
Za każdym #!$%@? razem..
Ja jedynie poddałem pod wątpiwość, że esport jest sportem, przytaczając jego tuszę, jako argument.
No, a ty już musiałeś wyskoczyć z typowo januszowym argumentem 'ojłezłu paniebłożemój ileonzarabia', możesz popluć jadem.
No to ja wytoczyłem tak samo nonsensowny argument przeciw twojemu nonsensownemu argumentowi.
No i #!$%@?łeś focha, oczywiście pojazd po poziomie intelektualnym musiał być... nie wiem, jaką trzeba być
@d4t4: to jesteś masochistą? Masz alergię, a tagu nie masz na czarnej?

ten knur to tak zwany sportowiec wg gimbazistów, tak ?


a potem

Ja jedynie poddałem pod wątpiwość, że esport jest sportem, przytaczając jego tuszę, jako argument.


Trochę średnio z tymi argumentami. Nazwanie kogoś knurem bo jest gruby jest conajmniej nieprofesjonalne. Nie wspomniałeś że "knur" jest argumentem na to że esport jest sportem.

Tak dla twojej wiadomości, esport jest zwany
@d4t4: Póki co to nie wytoczyłeś ani jednego porządnego argumentu, sorry ale taka jest prawda. Odnosząc się do pierwszej części twojej wypowiedzi, Daniela i anime też nie znoszę, dlatego mam to zablokowane i staram się mieć to gdzieś. Ale czy to znaczy, że mam wchodzić tam pod ich tagi i nie wiem rzucać swoimi mądrościami? Skoro na csgo masz alergię, to po co tutaj się udzielasz w takim razie? Co do
@d4t4: Potrolować? W tych czasach oznaka bycia nie oszukujmy się ignorantem i osobą z raczej ujemnym ilorazem inteligencji jest znana jako troll? Trollem to kolego był też ci zapewne znany Testoviron, to był troll, będąc wykształconym człowiekiem zarzucał osobom z Polski ich typowe stereotypowe, a często prawdziwe zachowania, dlatego się tak wielce oburzali. Ty tutaj to nie zrobiłeś żadnego trolla, tylko po prostu wyszedłeś na idiotę, tyle z mojej strony, peace.